Zdravá lahev 0,5 l - zvířátka

Unikátní ekologicky šetrný český výrobek. Uzamykatelná zátka proti protečení.

Prodej ukončen

Materiál
polypropylen
 • Popis
 • Parametry
 • Galerie

Zdravá lahev® je:

 • Unikátní český výrobek
 • Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely
 • Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a Bisfenolu A
 • Vhodná pro nápoje až do 100°C
 • Snadná údržba, možno mýt v myčce
 • Atestovaná pro použití v mikrovlnné troubě
 • Atestovaná na vyvařování (podobně jako kojenecké lahve)
 • Plně recyklovatelná, ekologicky šetrná
 • Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům,...)
 • Součástí každého balení je i náhradní zátka 

Zdravá lahev je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Neobsahuje žádné ftaláty, změkčovadla ani BPA. Materiál použitý pro výrobu Zdravé lahve se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví. Zdravá lahev splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost v rámci platné legislativy.

Zdravá lahev je určena všem – dětem i dospělým – k použití pro sport, volný čas, do zaměstnání i do školy. Pomáhá dodržovat a kontrolovat pravidelný pitný režim, protože většina lahví je transparentních. Rodiče tak mají přehled o tom, kolik jejich děti vypijí.

Zdravá lahev má uzamykatelnou zátku (systém open/close), takže nehrozí protékání nápojů.

Zdravá lahev je plně recyklovatelná a ekologicky šetrná. Není jednorázovým nápojovým obalem, lze ji plnit opakovaně a proto je ideálním společníkem pro všechny, kteří nechtějí zatěžovat životní prostředí PET lahvemi a dalším plastovým odpadem.

Zdravou lahev lze mýt v myčce. Pro maximální efekt mytí tělo lahve vkládejte do myčky dnem vzhůru, zátku pak vytahněte do polohy pro pití nebo ji celou z víčka vyjměte. Zdravá lahev je také nejnověji atestována pro použití v mikrovlnné troubě (ohřev nápoje po dobu 2 minut, 900W), z plastu se do nápoje neuvolňují žádné nežádoucí látky. Zdravou lahev lze i vyvařovat podobně jako kojenecké lahve (teplota 100 °C po dobu 5 minut).

Do Zdravé lahve můžete nalít nápoj o teplotě max. 100 °C a následně ho skladovat při teplotě do 40 °C po dobu do 24 hodin.

Zdravá lahev je odolná proti běžnému poškození, lze ji mýt opakovaně v myčce, ale stačí ji i pouze vypláchnout teplou pitnou vodou. V případě většího znečištění lahev i komplet víčko mechanicky očistěte běžnými čisticími prostředky. Skladujte otevřenou. Kvalitní vlastnosti lahve usnadňují její každodenní údržbu, Zdravá lahev nezapáchá a netvoří se v ní plíseň, což jsou nejčastější důvody výměny nápojových lahví.

Zdravá lahev se vejde do většiny držáků nápojů na kolo a také do postranních kapes batohů a batůžků.

Nabízíme možnost zakoupit si náhradní díly – těsnění, zátku, komplet víčko - a tím prodloužit životnost Vaší Zdravé lahve. Zátku vyměníte tak, že ji otočíte do pozice "open" a následně silou vytáhnete zcela ven. Náhradní zátku pak zatlačíte zpět na její místo.


Průměr
75 mm
Výška
185 mm
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky