Aktuality - novinky - tipy

Festival mini - jaro 2019

Festival mini - jaro 2019

Už příští týden se můžeme vidět na skvělém mini - dětském prodejním festivalu. Čeká vás to nejlepší z oblasti produktů pro děti a jejich rodiče, určitě přijďte, zase to bude stát za to.
My se mooooc těšíme :)

Mini - dětský prodejní festival

Mini - dětský prodejní festival
V pátek 7. 12. se otevřou brány našeho milovaného Mini festivalu, tentokrát s podtitulem KOUZLO...přijďte se nechat okouzlit nádherými kousky od 99 pečlivě vybraných vystavovatelů. Nezapomeňte se zastavit u nás v 5. patře a omrknout krásné nové odstíny židlí Sedees.

Rodinný veletrh Rosteme pro život

Rodinný veletrh Rosteme pro život

O víkendu 3.-4. 11. vás zveme do Prahy na rodinný veletrh smysluplných hraček, her a vybavení pro děti. Na místě bude více než 60 vystavovatelů s opravdu zajímavým a neotřelým sortimentem, 35 dílniček pro děti a také odpolední divadélko. Podrobněji na www.rostemeprozivot.cz.

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Horká novinka - židle s hvězdičkami, k dispozici ve všech barvách, s pultíkem i bez. 

Novinky - nové vzory podsedáků

Novinky - nové vzory podsedáků

Všechny podsedáky najdete zde. Hitem je obrázkový podsedák - obrázky jsou pokaždé jiné podle toho, jak vyšly při stříhání. Další moc povedený potah - zelený s hvězdičkami. Základem je stejný odstín zelené, jak u jednobarevného zeleného, hvězdičky jsou bílé. Nejen s modrou židličkou krásně ladí modrý s hvězdičkami. Další jsou cappuccino puntíky - bílé puntíky v kombinaci se základem v barvě cappuccina. A speciálně pro malé slečny máme výrazný růžový s kytičkami nebo jemný růžový s putníky.

Kreativní festival - Brno, neděle 13.5. od 11 hodin

Agátin svět už popáté připravil festival plný kreativního a logického hraní. Těšit se můžete na tvoření z papíru, kouzlení s razítky, netradiční stavebnice, kreativní fotoateliér, dřevěné, magnetické a designové hračky, testovací centrum školních batohů, hlavolamy a společenské hry a také spoustu soutěží a odměn. A samozřejmě nebudou chybět ani naše chytré židle :) Přijďte si v neděli do Lužánek užít krásný a kreativní den. Moc se na vás těšíme!

stránka:

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky