Aktuality - novinky - tipy

Festival Kouzlo nošení

Festival Kouzlo nošení

Zajímá vás nošení dětí v šátku nebo v nosítku? Už nosíte, nebo se na to chystáte? Chtěli byste si osahat a vyzkoušet nejrůznější typy nosítek na jednom místě?

Tak přesně pro vás je tu prodejní festival Kouzlo nošení.

Koná se v sobotu 4. září 2021 v Konferenčním centru City na Praze 4, otevřeno bude od 10 do 18 h. Těšit se můžete na přednášky a workshopy spojené s tématem nošení a rodičovství, své zboží vám představí více než 40 vystavovatelů. 

My tam budeme s našimi židlemi, abychom maminkám a tatínkům a samozřejmě jejich dětem ukázali, že sezení může být zároveň zdravé i hravé. 

S kým se tam uvidíme? :)

 

Festival mini 2021

Festival mini 2021

Už tento PÁTEK A SOBOTU se na vás těšíme na prodejním Festivalu mini, kde vás čeká to nejlepší ze sortimentu pro děti. Pro nás je velká pocta, že můžeme být součástí. 

Náš stánek má číslo 75 a najdete jej v pravém zadním rohu směrem od pódia.

Kromě židlí vám ukážeme nové vzory a barvy podsedáků v obou velikostech, které si budete moci přímo na místě koupit (doporučujeme rezervaci, protože máme omezené skladovací prostory), ke koupi bude i náš ostatní doplňkový sortiment.

Každý, kdo se staví, od nás dostane speciální festivalový kód na 10% slevu, která platí až do konce následujícího týdne. Je možné ji uplatnit přímo na místě nebo při objednávce v e-shopu.

Pro děti máme nachystané hravé tvoření, každé si od nás odnese malý dárek. 

My už se TAK těšíme :)

Festival mini - jaro 2019

Festival mini - jaro 2019

Už příští týden se můžeme vidět na skvělém mini - dětském prodejním festivalu. Čeká vás to nejlepší z oblasti produktů pro děti a jejich rodiče, určitě přijďte, zase to bude stát za to.
My se mooooc těšíme :)

Mini - dětský prodejní festival

Mini - dětský prodejní festival
V pátek 7. 12. se otevřou brány našeho milovaného Mini festivalu, tentokrát s podtitulem KOUZLO...přijďte se nechat okouzlit nádherými kousky od 99 pečlivě vybraných vystavovatelů. Nezapomeňte se zastavit u nás v 5. patře a omrknout krásné nové odstíny židlí Sedees.

Rodinný veletrh Rosteme pro život

Rodinný veletrh Rosteme pro život

O víkendu 3.-4. 11. vás zveme do Prahy na rodinný veletrh smysluplných hraček, her a vybavení pro děti. Na místě bude více než 60 vystavovatelů s opravdu zajímavým a neotřelým sortimentem, 35 dílniček pro děti a také odpolední divadélko. Podrobněji na www.rostemeprozivot.cz.

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Horká novinka - židle s hvězdičkami, k dispozici ve všech barvách, s pultíkem i bez. 

Novinky - nové vzory podsedáků

Novinky - nové vzory podsedáků

Všechny podsedáky najdete zde. Hitem je obrázkový podsedák - obrázky jsou pokaždé jiné podle toho, jak vyšly při stříhání. Další moc povedený potah - zelený s hvězdičkami. Základem je stejný odstín zelené, jak u jednobarevného zeleného, hvězdičky jsou bílé. Nejen s modrou židličkou krásně ladí modrý s hvězdičkami. Další jsou cappuccino puntíky - bílé puntíky v kombinaci se základem v barvě cappuccina. A speciálně pro malé slečny máme výrazný růžový s kytičkami nebo jemný růžový s putníky.

Kreativní festival - Brno, neděle 13.5. od 11 hodin

Agátin svět už popáté připravil festival plný kreativního a logického hraní. Těšit se můžete na tvoření z papíru, kouzlení s razítky, netradiční stavebnice, kreativní fotoateliér, dřevěné, magnetické a designové hračky, testovací centrum školních batohů, hlavolamy a společenské hry a také spoustu soutěží a odměn. A samozřejmě nebudou chybět ani naše chytré židle :) Přijďte si v neděli do Lužánek užít krásný a kreativní den. Moc se na vás těšíme!

stránka:

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky