Design

Vyznáváme heslo „v jednoduchosti je krása“ a proto vám nabízíme rostoucí židli a rostoucí jídelní židličku Sedees v jednoduchém a elegantním provedení. Přestože je z masivního dřeva, působí lehce a vzdušně. Zvolili jsme dětmi oblíbené pastelové barvy a na bočnicích matný lak nebo bílou barvu.

Děti budou nadšené, když si budou moci samy vybrat obrázek na opěrku. Pro princezny máme korunku, pro vaše miláčky srdíčko a pro závodníky autíčko. V nabídce máme opěrku s korunkou a také bez obrázku. Do moderních interiérů skvěle zapadne opěrka Line.

Dospělí ocení tuto židli především pro spojení dlouhodobé funkčnosti s moderním designem.

Židli Sedees lze zasunout ke stolu jako běžnou židli, takže tvoří přirozenou, organickou součást interiéru. Sami se přesvědčíte, jak se vaše návštěvy budou bez rozpaků usazovat právě na tuto sympatickou židli - a vy budete v klidu, protože víte, že chytrá rostoucí židle Sedees má dostatečně vysokou nosnost.

Značka Sedees zahrnuje také originální příslušenství laděné do odpovídajících barev a stylu - ať už se jedná o měkoučké podsedáky, vesele barevné bezpečnostní popruhy nebo další drobné doplňky.

 

 

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky