Aktuality - novinky - tipy

Festival mini 2021

Festival mini 2021

Už tento PÁTEK A SOBOTU se na vás těšíme na prodejním Festivalu mini, kde vás čeká to nejlepší ze sortimentu pro děti. Pro nás je velká pocta, že můžeme být součástí. 

Náš stánek má číslo 75 a najdete jej v pravém zadním rohu směrem od pódia.

Kromě židlí vám ukážeme nové vzory a barvy podsedáků v obou velikostech, které si budete moci přímo na místě koupit (doporučujeme rezervaci, protože máme omezené skladovací prostory), ke koupi bude i náš ostatní doplňkový sortiment.

Každý, kdo se staví, od nás dostane speciální festivalový kód na 10% slevu, která platí až do konce následujícího týdne. Je možné ji uplatnit přímo na místě nebo při objednávce v e-shopu.

Pro děti máme nachystané hravé tvoření, každé si od nás odnese malý dárek. 

My už se TAK těšíme :)

S objednávkou nečekejte

Vámi vybraná židle není skladem? Nečekejte a raději ji hned objednejte - židli, která se teprve vyrábí, vám zarezervujeme. Předejdete tomu, že se vyráběné židle vyprodají dříve, než se vůbec dostanou do skladu.

Prohlédněte si židli ze všech stran a podívejte se, co všechno umí

Prohlédněte si židli ze všech stran a podívejte se, co všechno umí

U každé židle najdete ikonku 360° - stačí kliknout a podívat se na židli pěkně ze všech stran. Animaci si můžete libovolně zastavovat a také si přiblížit třeba nějaký detail. Až se židle dotočí kolem dokola, tak uvidíte, jak se dají nastavovat výšky sedátka a podnožky. U rostoucí židličky s pultíkem vám ještě ukážeme, jak jednoduché je udělat z jídelní židličky židli rostoucí.
Animace doporučujeme sledovat na počítači nebo notebooku.

Nová edice židlí Sedees

Nová edice židlí Sedees
Máme pro vás krásnou novinku v podobě bílých a šedých mořených židlí, které mají viditelnou strukturu a kresbu dřeva. 
Nabízíme ve všech provedeních - se všemi typy opěrek, s pultíkem i bez něj.

Nové vzory podsedáků

Nové vzory podsedáků
Pozor, pozor - máme pro vás podsedáky z nového NEPROMOKAVÉHO materiálu, který se skvěle udržuje - neváhejte a vybírejte :)

Prodloužená doba na vrácení zboží

U nás máte celých 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Věříme ale, že židle se u vás nebo vašich blízkých zabydlí a vracet ji nebude třeba :-)

Kde všude bydlí židle Sedees

Po dlouhé době jsme dopíchali špendlíčky do mapy, kde můžete vidět, kde všude už bydlí naše židle. Pokud už naší židli máte, podívejte se, jestli je i ten váš špendlík na svém místě :-)

Židle bez povrchové úpravy

Často se nás ptáte, je-li možné dodat židli bez povrchové úpravy, abyste si ji mohli vyladit přesně podle odstínů v interiéru a podle vašich představ. Naše odpověď je ano :-)  

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky
Díky recenzím našich spokojených zákazníků jsme držiteli certifikátu "Ověřeno zákazníky" od nákupního rádce Heuréka. Za vaše recenze MOC DĚKUJEME! Hodnoťte i nadále - pro nás je to cenná zpětná vazba a pro nakupující důležité vodítko.

Posíláme také na Slovensko

Posíláme také na Slovensko
Jsme i mezinárodní :-) Naše stránky umí ukázat ceny jak v CZK, tak také v EUR, stačí přepnout v pravém horním rohu.
Pokud máte zájem o doručení do jiné země než ČR a SR, ozvěte se nám, určitě něco vymyslíme :-)

Festival mini - jaro 2019

Festival mini - jaro 2019

Už příští týden se můžeme vidět na skvělém mini - dětském prodejním festivalu. Čeká vás to nejlepší z oblasti produktů pro děti a jejich rodiče, určitě přijďte, zase to bude stát za to.
My se mooooc těšíme :)

Mini - dětský prodejní festival

Mini - dětský prodejní festival
V pátek 7. 12. se otevřou brány našeho milovaného Mini festivalu, tentokrát s podtitulem KOUZLO...přijďte se nechat okouzlit nádherými kousky od 99 pečlivě vybraných vystavovatelů. Nezapomeňte se zastavit u nás v 5. patře a omrknout krásné nové odstíny židlí Sedees.

stránka:

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky