Aktuality - novinky - tipy

Mini - dětský prodejní festival

Mini - dětský prodejní festival
V pátek 7. 12. se otevřou brány našeho milovaného Mini festivalu, tentokrát s podtitulem KOUZLO...přijďte se nechat okouzlit nádherými kousky od 99 pečlivě vybraných vystavovatelů. Nezapomeňte se zastavit u nás v 5. patře a omrknout krásné nové odstíny židlí Sedees.

Prodloužená lhůta pro vrácení až do konce ledna 2019

Plánujete židličku jako dárek pod stromeček? Nic nebrání tomu, abyste ji objednali už teď - bez udání důvodu ji můžete vrátit až do konce ledna 2019. My ale věříme, že židlička se osvědčí a bude se líbit vám i dětem :) 

Rodinný veletrh Rosteme pro život

Rodinný veletrh Rosteme pro život

O víkendu 3.-4. 11. vás zveme do Prahy na rodinný veletrh smysluplných hraček, her a vybavení pro děti. Na místě bude více než 60 vystavovatelů s opravdu zajímavým a neotřelým sortimentem, 35 dílniček pro děti a také odpolední divadélko. Podrobněji na www.rostemeprozivot.cz.

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Novinka - opěrka s hvězdičkou

Horká novinka - židle s hvězdičkami, k dispozici ve všech barvách, s pultíkem i bez. 

Novinky - nové vzory podsedáků

Novinky - nové vzory podsedáků

Všechny podsedáky najdete zde. Hitem je obrázkový podsedák - obrázky jsou pokaždé jiné podle toho, jak vyšly při stříhání. Další moc povedený potah - zelený s hvězdičkami. Základem je stejný odstín zelené, jak u jednobarevného zeleného, hvězdičky jsou bílé. Nejen s modrou židličkou krásně ladí modrý s hvězdičkami. Další jsou cappuccino puntíky - bílé puntíky v kombinaci se základem v barvě cappuccina. A speciálně pro malé slečny máme výrazný růžový s kytičkami nebo jemný růžový s putníky.

Prohlédněte si židli ze všech stran a podívejte se, co všechno umí

U každé židle najdete ikonku 360° - stačí kliknout a podívat se na židli pěkně ze všech stran. Animaci si můžete libovolně zastavovat a také si přiblížit třeba nějaký detail. Až se židle dotočí kolem dokola, tak uvidíte, jak se dají nastavovat výšky sedátka a podnožky. U rostoucí židličky s pultíkem vám ještě ukážeme, jak jednoduché je udělat z jídelní židličky židli rostoucí.
Animace doporučujeme sledovat na počítači nebo notebooku.

Prodloužená doba na vrácení zboží

U nás máte celých 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Věříme ale, že židle se u vás nebo vašich blízkých zabydlí a vracet ji nebude třeba :-)

Kde všude bydlí židle Sedees

Po dlouhé době jsme dopíchali špendlíčky do mapy, kde můžete vidět, kde všude už bydlí naše židle. Pokud už naší židli máte, podívejte se, jestli je i ten váš špendlík na svém místě :-)

Židle bez povrchové úpravy

Často se nás ptáte, je-li možné dodat židli bez povrchové úpravy, abyste si ji mohli vyladit přesně podle odstínů v interiéru a podle vašich představ. Naše odpověď je ano :-)  

Posíláme také na Slovensko

Posíláme také na Slovensko
Jsme i mezinárodní :-) Naše stránky umí ukázat ceny jak v CZK, tak také v EUR, stačí přepnout v pravém horním rohu.
Pokud máte zájem o doručení do jiné země než ČR a SR, ozvěte se nám, určitě něco vymyslíme :-)

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky
Díky recenzím našich spokojených zákazníků jsme získali certifikát "Ověřeno zákazníky" od nákupního rádce Heuréka. Za vaše recenze MOC DĚKUJEME! Hodnoťte i nadále - pro nás je to cenná zpětná vazba a pro nakupující důležité vodítko.

Kreativní festival - Brno, neděle 13.5. od 11 hodin

Agátin svět už popáté připravil festival plný kreativního a logického hraní. Těšit se můžete na tvoření z papíru, kouzlení s razítky, netradiční stavebnice, kreativní fotoateliér, dřevěné, magnetické a designové hračky, testovací centrum školních batohů, hlavolamy a společenské hry a také spoustu soutěží a odměn. A samozřejmě nebudou chybět ani naše chytré židle :) Přijďte si v neděli do Lužánek užít krásný a kreativní den. Moc se na vás těšíme!
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky