Jak „roste“ rostoucí židle Sedees

jak roste

Chytrá rostoucí židle Sedees funguje na principu postranních drážek, do kterých se umisťuje sedátko a podnožka. Drážky lemují postranice v pravidelných intervalech odshora dolů, takže existuje široká škála možností nastavení. Podle výšky a věku dětí si snadno a rychle můžete zvolit odpovídající výšku sezení. Jednoduchým způsobem povolíte postranní šrouby, upravíte výšku a opět utáhnete.

Podnožka je hlubší, abyste ji u starších dětí mohli zaměnit se sedátkem – i starším dětem se tak bude stále sedět pohodlně.

Pro ty úplně největší je možné na sezení použít pouze hlubší podnožku a nohy opírat přímo o podlahu. Dětská rostoucí židle Sedees má nosnost 100 kg, takže si na ni bez obav může sednout i dospělý.

Dětskou rostoucí židli Sedees využijete u jídelního stolu – děti budou na své obrázkové židli sedět rády, díky opoře nohou se zklidní a vy všichni se tak budete moci v klidu a v pohodě najíst a pak si třeba popovídat o tom, co pěkného vás dnes potkalo, budete moci být skutečně spolu u stolu.

Pro nejmenší děti je určena rozšířená verze s pultíkem, díky němuž vznikne vysoká rostoucí jídelní židlička 2v1. Nebudete tak muset pořizovat plastovou jídelní židličku a po nějaké době řešit otázku, na čem bude vaše dítě sedět - stačí jedna chytrá rostoucí židle Sedees na celé dětství

Starší děti budou rostoucí židli potřebovat také u svého psacího stolu – už v první třídě paní učitelky učí, jak správně sedět u psaní – vždy pěkně s opřenýma nohama a v ideální výšce vůči stolu.

A jen doplňujeme, že pokud máte rostoucí židli, nebudete potřebovat rostoucí stůl – naše židle se všem stolům umí přizpůsobit.

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky