Anetka

Židličku jsme pořizovali pro dcerku (nyní 19 měsíců, akorát je na svůj věk trošku větší..). S manželem jsme prohledali web stránky různých výrobců, chtěli jsme vybrat to nejlepší. Na základě kvalitního materiálového provedení i pozitivních hodnocení jsme se rozhodli nakoupit u Vás. Já jsem měla navíc možnost židličku také vidět u své kamarádky, což mě přesvědčilo, že to byla správná volba.

Dcerka Anetka si židličku ihned zamilovala a to natolik, že z ní odmítala slézt. Bylo docela složité ji vysvětlit, že tam opravdu spát nebude :-D. Takže s radostí mohu potvrdit, že Vaše židlička má obrovský úspěch a těšíme se tomu i my. Jediné, co jsme si zpětně “vyčetli” je, že jsme ji nepořídili už dříve.

Oba s manželem oceňujeme nejenom kvalitní a krásné zpracování (jde to už na první pohled opravdu znát), ale také jasný a srozumitelný návod nejenom k opravdu velmi jednoduché montáži, ale také ke správnému nastavení. A v neposlední řadě, osobní přístup z Vašich emailů (tím myslím žádná automatická odpověď apod..). Kéž bych takových českých firem bylo více.

Přejeme hodně úspěchů a spokojených dětiček i rodičů!

S pozdravem Lenka Skrbek s dcerkou Anetkou

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky