Kouzelná židlička

Moc moc děkujeme za Vaši židličku!!! Skoro rok jsem bojovala se synem, který bojkotoval sezení u stolu v plastové jídelní zidličce. Krmili jsme na sedačce, v pokojiku, u počítače, kde se dalo, jen aby se dite najedlo. Nyní se mu narodila sestřička a nas tříletý syn dostal chytrou židli, aby starou polohovací dostalo za chvili miminko. Nečekala jsem zázrak, ze by snad začal jist u stolu a jeste k tomu sam, ale stalo se!!! Vaše chytrá židle je u nás nejen chytrá, ale asi i kouzelná, protože od chvíle, kdy jsme ji spolu se synem velmi jednoduše smontovali, začal u stolu vysloveně hodovat! A bez řvaní, chodí si tam sám, má tam vždycky něco dobrého a kupodivu se i sám obslouží! Takže moc děkujeme za krásnou a velmi kvalitní židličku, pro dcerku rozhodně budeme, až začne plnohodnotně sedět sama, objednávat další! Váš e-shop i židli mohu jen a jen doporučit!!!

Linda, Ostrava

Konečně posilám fotečky naší Elenky ve Vaší úžasné židličce :-) nejen, ze vypadá báječné, ale malé se v ni skvěle sedí a pěkně papá i sama (samozřejmě zatím jen krupky apod.). Elenka má teď 9 měsíců, takže Vaše židlička je opravdu skvělá už i pro úplně mala miminka, která už pěkně sedí :-) Takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Linda Lacinova s dětmi :-)

Ještě chci poděkovat za kšíry - dneska jsem je využila v kočárku, malá se mi začala vyvlikat z kšírů u kočárku a chtěla si udělat letecký den asi - našla jsem ji stojící na zahradě v kočárku (přes den spí tam), tak jsem ji dala ty vaše kšíry a jsou perfektní! Tak skvěle kšíry se jen tak nevidí :-) Tak jsem moc rada, že jsem si je objednala taky a v židličce je pak určitě taky využijeme :-)

Linda

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky