Kde si můžete židle prohlédnout

Na následujících místech si můžete naše židle prohlédnout a případně vyzkoušet, ale nelze je tam koupit ani objednat. Židle objednávejte přímo zde na našem e-shopu. Připomínáme, že pro židle je dopravné zdarma.

Kavárna Divoké matky v Karlíně - PRAHA

Kavárna Divoké matky v Karlíně - PRAHA
Pro ty, kteří by si naši židli chtěli prohlédnout naživo a jsou z Prahy, máme dobrou zprávu! Zajděte k Divokým matkám do Karlína - můžete posedět u kávičky, děti si zatím pohrají v koutku a naší židli pak můžete vyzkoušet u svačinky. Adresa je Hybešova 2, Praha-Karlín.

Hana Kroa - originální české látky - PRAHA

Spolupracujeme s interiérovou designérkou Hanou Kroa - která navrhla vlastní originální kolekci českých látek. Jsou úžasné, určitě na ně koukněte.
 
Navíc si přímo v jejím v ateliéru můžete prohlédnout a vyzkoušet naši židli - adresa studia, které je zároveň obchodem s látkami, je Naskové 3 (areál Tellus), Praha 5-Košíře, otevřeno je každé úterý 9-17 hodin a čtvrtek 9-19 hodin, případně podle dohody.

Baby Office - práce a děti pod jednou střechou - PRAHA

Baby Office - práce a děti pod jednou střechou - PRAHA
S radostí jsme podpořili projekt Baby Office - práce a děti pod jednou střechou, který pomáhá skloubit rodičovství s touhou plnit si své profesní sny. Na adrese Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4-Michle najdete sdílenou kancelář se zajištěným hlídáním dětí, miniškolku, tvůrčí a vzdělávací kurzy pro děti i rodiče.

Obchod Ostrov pro rodinu - OLOMOUC

Obchod Ostrov pro rodinu - OLOMOUC

Pro rodiče z Olomouce a okolí doporučujeme Ostrov pro rodinu - kamennou prodejnu (a e-shop) s ekologickými výrobky pro děti, maminky a domácnost a zároveň místo, kde si děti můžete nakojit, přebalit a ty větší také nakrmit v naší jídelní židličce. Adresa je Zámečnická 7, Olomouc.

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky