Partneři a spřátelené stránky

www.utukutu.cz

www.utukutu.cz

u-tu-ku-tu...to to krásně houpe...co to houpe? Houpací prkno houpe nebo třeba taky houpačka Spectra houpe. Mrkněte na www.utukutu.cz a zamilujete se.

www.magsbags.cz

www.magsbags.cz
Spolupracujeme s českou rodinnou firmou Magsbags.cz, která šije úžasné ekologické svačinové kapsy a ubrousky, chlebousky a jiné vychytávky. Před časem pro nás ušili limitovanou edici svačinových kapes v designu Sedees.

www.agatinsvet.cz - svět kreativních hraček a her

www.agatinsvet.cz - svět kreativních hraček a her
Chcete dopřát svým dětem více, než jen obyčejné hračky? Je pro Vás důležitý jejich rozvoj a vzdělání? Chcete s nimi trávit více času při společné hře? www.agatinsvet.cz je přesně to pravé pro vás. Je to svět je plný vzdělávacích potřeb a krásných hraček pro děti, které je budou bavit a ještě je něco naučí nebo podpoří přirozený rozvoj.

www.mamiee.cz - chytré hračky, které pomáhají

www.mamiee.cz - chytré hračky, které pomáhají
Mamiee.cz není jen eshop, který prodává krásné a pečlivě vybrané hračky. Také vymýšlí, navrhuje, vyrábí a spoluvytváří magnetické edukační tabule, omyvatelné štítky a didaktické pomůcky pod vlastní značkou Mamiee.
A prozradíme, že majitelka Markéta před pár lety byla v roli naší zákaznice, která nás přiměla rozšířit nabídku o židle řady Line :)
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky