Partneři a spřátelené stránky

www.samostatne-dite.cz

www.samostatne-dite.cz

Samostatné dítě je "tak trochu jiné" hračkářství. Jeho majitelka Valina na jednom místě nabízí (nejen) montessori pomůcky, literaturu, hračky, stavebnice, ale také spoustu materiálů na tvoření pro vaše samostatné a tedy šťastné děti :) Vyhledávat můžete podle věku dítěte nebo také podle typu jeho osobnosti. Skvělé články a tipy najdete také na jejím blogu.

www.poketo.cz

www.poketo.cz

Poketo je naše oblíbené nakladatelství pro děti. Stojí za ním tři kamarádky - matky sedmi dětí - ilustrátorka Martina, spisovatelka Pavla a kulturní manažerka Adéla.

Společně tvoří kreativní vzdělávací materiály, knihy a hry pro děti takové, jaké jsou: hravé, zvídavé a jedinečné.

Kromě e-shopu www.poketo.cz mají také svůj obchod/tvůrčí prostor na Letné adrese Fr. Křižíka 27. Najdete je tam v úterý (9-13h), ve středu a ve čtvrtek (9-17h).

A právě tam si případně můžete také vyzkoušet naší žlutou židli :)

www.utukutu.cz

www.utukutu.cz

u-tu-ku-tu...to to krásně houpe...co to houpe? Houpací prkno houpe nebo třeba taky houpačka Spectra houpe. Mrkněte na www.utukutu.cz a zamilujete se.

www.magsbags.cz

www.magsbags.cz
Spolupracujeme s českou rodinnou firmou Magsbags.cz, která šije úžasné ekologické svačinové kapsy a ubrousky, chlebousky a jiné vychytávky. Před časem pro nás ušili limitovanou edici svačinových kapes v designu Sedees.

www.agatinsvet.cz - svět kreativních hraček a her

www.agatinsvet.cz - svět kreativních hraček a her
Chcete dopřát svým dětem více, než jen obyčejné hračky? Je pro Vás důležitý jejich rozvoj a vzdělání? Chcete s nimi trávit více času při společné hře? www.agatinsvet.cz je přesně to pravé pro vás. Je to svět je plný vzdělávacích potřeb a krásných hraček pro děti, které je budou bavit a ještě je něco naučí nebo podpoří přirozený rozvoj.

www.mamiee.cz - chytré hračky, které pomáhají

www.mamiee.cz - chytré hračky, které pomáhají
Mamiee.cz není jen eshop, který prodává krásné a pečlivě vybrané hračky. Také vymýšlí, navrhuje, vyrábí a spoluvytváří magnetické edukační tabule, omyvatelné štítky a didaktické pomůcky pod vlastní značkou Mamiee.
A prozradíme, že majitelka Markéta před pár lety byla v roli naší zákaznice, která nás přiměla rozšířit nabídku o židle řady Line :)
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky