Recenze

Stáník - koukejte, jakej jsem velkej!

Stáník - koukejte, jakej jsem velkej!


Židlička dnes dorazila a my jsme ji museli samozřejmě hned sestavit - já a můj 2,5letý synek. Za společné pomoci i škodění :-) jsme to zvládli. Oba jsme nadšení.

Posílám hned fotku - pár minut po sestavení. Dal přednost práci na židli místo tradičního stání na stoličce u kuchyňské linky :-)

Já osobně si užívám pocit, že jsme u stolu v jedné výšce, téměř z očí do očí. A Stáník se též tváří tak, jako že ohromně vyrostl a zdůležitěl. 

Rozesmátá Adélka

Rozesmátá Adélka

Židlička dorazila v naprostém pořádku a je úžasná! Moc děkujeme. Adélka je z ní nadšená, stejně jako z nové láhve na pití. Manžel, který je na výrobky pro děti hodně náročný, byl (a nejen on) nadšený. Jak materiál, tak opracování, vše prvotřídní. A dokonce ochrany proti poškrabání podlahy! Samotný nákup ve Vašem obchodě byl také 100%, skvělá komunikace i rychlost dodání. S nákupem další židličky, pro Jakoubka, určitě opět vsadíme na jistotu a koupíme zase u Vás. 

Malá slečna Elen - 4,5 roku

Malá slečna Elen - 4,5 roku

 Elenka v posledních dnech nedělá nic jiného, než že vysedává na své nové židli. Prý se na ní báječně dělají předškolácké úkoly.

Adélka - 3 roky

Adélka - 3 roky

Maminka říkala, že je super, že se konečně můžeme najíst všichni pohromadě bez poletování toho našeho ďáblíka kolem stolu. Tušíte, o kom to mluvila? Já teda ne, ale to neva, hlavně, že je legranda :-)

Karolínka

Karolínka

 Ale že nám to spolu sluší, co? :-) 

Lucinka, co se nerada fotí...

Lucinka, co se nerada fotí...

 ...ale tentokrát to zvládla, aby se vám mohla pochlubit svou novou židličkou. A vypadá to, že věž se dá postavit úplně ze všeho :-)

Natálka, 3 roky

Natálka, 3 roky

 Jsou mi teprve 3, ale židličku jsem smontovala skoro sama. A sedí se na ní báječně :-)

Vánoční Matýsek

Vánoční Matýsek

V týhle židličce sedím už od 8 měsíců a moc se mi v ní líbí. Ale teď se úplně ze všeho nejvíc těším na Vánoce! Co vy? 

Uživatelské reference

Jsem velmi spokojená s nakoupeným zbožím. Výborná komunikace s prodejcem a krásné a přehledné webové stránky. Internetový obchod i nabízené produkty po všech stránkách doporučuji!!!
Lucie Zacharová

Natálka a Terezka

Natálka a Terezka

Konečně můžu pracovat u velkého stolu, když už jsem ta velká holka. Mladší ségra Terezka zatím trochu závidí, tak uvidíme, co na to naši... 

Do našeho modro-růžového pokojíčku jedině modro-růžová židle, to dá rozum :-) 

Malá slečna Nella a její velká sestřička

Malá slečna Nella a její velká sestřička

Mrkněte na to, jak té nové židli sluším :-) Á propos, kočky jsme tu dvě :-) 

A protože i moje starší sestřička si chtěla posedět stylově, tak už má taky svou židli. Takže pozor - kočky jsme tu už tři :-)

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky