Recenze

Malý smíšek Fanoušek

Malý smíšek Fanoušek
Uplynulo čtvrt roku od doby, co jsem u Vás zakoupila chytrou židli Sedees. Ne, nezapomněla jsem na Vás, to jen tehdy můj chlapeček ještě neuměl úplně sedět a já ráda nakupuji podobné věci raději s předstihem.

Anna1

Židlička je smontovaná a já jsem z ní unešená. Naší Julince sa taky moc líbí a sedí si na ní jak na trůně. Ovšem nejvíc mně zaujalo to dokonalé opracování jednotlivých částí.

Lucia

 S chytrou židličkou jsme velmi spokojeni. Naše dcerka si ji hned moc oblíbila. Sezení u stolu s námi ji baví:-). Židličku jsme snadno smontovali dle návodu za několik málo minut. Sezení pro dítě příjemné díky polstrování a bezpečné díky kšírúm. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali židličku, která s naši dcerkou poroste. Můžeme všem jen doporučit. 
Lucia Š.

Anna

 Moc a moc děkuji za dvě bezvadné židličky pro naše holčičky. Po Vánocích na ní sedíme a sedíme a moc si hovíme.... úkoly se píší jedna radost a tím pádem žádná starost. Přeji Vám i celé Vaší rodině úspěšný rok 2012 ve zdraví. 
Anna

Petra

S židličkou jsme velmi spokojeni. Malý je z ní nadšený. Konečně s námi může jíst u stolu, sedí ve správné výšce a pěkně přistrčený. Židlička je velmi pěkně a moderně řešena, zapadá dobře do interiéru naší kuchyně. Chválím i komunikaci s obchodem. Židlička nám sice došla s vadnou trnoží, ale paní byla velice ochotná a hned druhý den jsme obdrželi novou součástku. 
Děkuji Petra P.

Lucie

 S jídelní židličkou jsme moooooooooc spokojení. Hlavně Terezka, sedí si v ní u každého krmení jako královna:-)
Lucie

Denisa

Dobrý den, děkuji Vám za překrásnou židli. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na Vašem webu. Rozzářila nám celou místnost. Motáž byla opravdu velmi rychlá a jednoduchá, zboží přišlo hned druhý den po objednání, vše bylo v pořádku. Jsme nadšeni!!! Přejeme Vám s novou židlí hodně štěstí a úspěchů, mnoho spokojených klientů a budeme se těšit na nové produkty v budoucnu.
Denisa M.

Monika

 Rychlá dodávka, super komunikace, moc pěkné zboží, za nás určitě spokojenost. Pokud bude židlička sloužit tak dobře jak vypadá, určitě pořídíme mladšímu synovi druhou.
Monika

Ivona

 Zidlicka je velmi pohodlna a stabilni, nase holcicka z ni mela velikou radost a proto doufame, ze s ni opravdu pekne poroste. Rozhodne doporucuji.
Ivona Touskova

Eva

 Hlásím maximální spokojenost, sedáky jsou kvalitní a sedí parádně, komunikace výborná, zaslání rychlé, takže Vás ostatním rozhodně doporučuji.
Eva K.

Kubík

Kubík

Dnes dorazila židlička, je tak dokonalá!!! Ani nemohu slovy vyjádřit, jak jsem Vám vděčná...
Židlička byla plánovaná do dětského pokoje, ale Kubik zatím pokojíček moc nevyužívá, tak je židlička u jídelního stolu... Malý ji miluje, tak mam pocit, ze až si tuto vezme do pokojíčku, budeme muset koupit ještě jednu "kuchyňskou". :-)

Martina Klímová

Adélka a její pokojíček

Adélka a její pokojíček

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za úžasnou židličku Sedees. Dcerka se do ní hned zamilovala a je nadšená, jak se v ní krásně sedí, i díky podsedáku, který jsme k židli koupili. Mějte se moc krásně a v příloze posílám ještě pár foteček Adélky, jak si lebedí v židličce od Vás :-)

Simona V.

A my dodáváme, že kombinace žluté, růžové a bílé se vážně povedla :-)

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky