Recenze

Petra K

Perfektní design, perfektní propracování, výběr mé dcery, český výrobek, možnost výběru barvy a znaku, možnost výběru podsedáku v několika barevných variantách. Tento produkt doporučuji určitě všem! Za cenu dostanete kvalitní výrobek, který je propracovaný do nejmenších detailů, vyrobeno z kvalitního dřeva, designově skvost a v neposlední řadě český výrobek ;) Dcera je z židličky nadšená! :) Hraje si s ní, kouká na televizi, pomáhá si s ní, kamkoliv se potřebuje dostat, jí u stolu, přesouvá po celém bytě sem a tam. Určitě si pořídíme další do sbírky, pokud bude do budoucna příležitost. Budu na to myslet i při výběru dárků pro známé.
Petra Kučerová

Kateřina

 S židličkou jsem moc spokojená, je bytelná, praktická a k tomu moc pěkná. Náš malý si v židličce pohodlně sedí a díky kšírům je v bezpečí. Koupi této židličky mohu všem jen doporučit.
Kateřina Metelková

Jana

 Kvalitní česká dřevěná dětská rostoucí židle, robustní, bytelná, přitom nezabere moc místa, oproti některým jiným.
Jana

Martina

Vše bylo perfektní, nemůžu si stěžovat - rychle, kvalitně. Mohu jen doporučit, opravdu vše proběhlo rychle, paní byla moc ochotná, kontaktovala nás obratem. Prostě obchod jaký si představuji, když objednávám přes internet. Již jsem doporučila sousedům a myslím, že již u vás objednali také židličky.
Martina R.

Malý smíšek Fanoušek

Malý smíšek Fanoušek
Uplynulo čtvrt roku od doby, co jsem u Vás zakoupila chytrou židli Sedees. Ne, nezapomněla jsem na Vás, to jen tehdy můj chlapeček ještě neuměl úplně sedět a já ráda nakupuji podobné věci raději s předstihem.

Anna1

Židlička je smontovaná a já jsem z ní unešená. Naší Julince sa taky moc líbí a sedí si na ní jak na trůně. Ovšem nejvíc mně zaujalo to dokonalé opracování jednotlivých částí.

Lucia

 S chytrou židličkou jsme velmi spokojeni. Naše dcerka si ji hned moc oblíbila. Sezení u stolu s námi ji baví:-). Židličku jsme snadno smontovali dle návodu za několik málo minut. Sezení pro dítě příjemné díky polstrování a bezpečné díky kšírúm. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali židličku, která s naši dcerkou poroste. Můžeme všem jen doporučit. 
Lucia Š.

Anna

 Moc a moc děkuji za dvě bezvadné židličky pro naše holčičky. Po Vánocích na ní sedíme a sedíme a moc si hovíme.... úkoly se píší jedna radost a tím pádem žádná starost. Přeji Vám i celé Vaší rodině úspěšný rok 2012 ve zdraví. 
Anna

Petra

S židličkou jsme velmi spokojeni. Malý je z ní nadšený. Konečně s námi může jíst u stolu, sedí ve správné výšce a pěkně přistrčený. Židlička je velmi pěkně a moderně řešena, zapadá dobře do interiéru naší kuchyně. Chválím i komunikaci s obchodem. Židlička nám sice došla s vadnou trnoží, ale paní byla velice ochotná a hned druhý den jsme obdrželi novou součástku. 
Děkuji Petra P.

Lucie

 S jídelní židličkou jsme moooooooooc spokojení. Hlavně Terezka, sedí si v ní u každého krmení jako královna:-)
Lucie

Denisa

Dobrý den, děkuji Vám za překrásnou židli. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na Vašem webu. Rozzářila nám celou místnost. Motáž byla opravdu velmi rychlá a jednoduchá, zboží přišlo hned druhý den po objednání, vše bylo v pořádku. Jsme nadšeni!!! Přejeme Vám s novou židlí hodně štěstí a úspěchů, mnoho spokojených klientů a budeme se těšit na nové produkty v budoucnu.
Denisa M.

Monika

 Rychlá dodávka, super komunikace, moc pěkné zboží, za nás určitě spokojenost. Pokud bude židlička sloužit tak dobře jak vypadá, určitě pořídíme mladšímu synovi druhou.
Monika
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky