Recenze

Veronika

Bezvadný výběr, přehledné stránky a kvalitní produkty. Jsem moc spokojená, velmi uvažuji o koupi druhé židličky.

Veronika

Katka

Hledala jsem židle pro větší děti, dcery nastoupí do první třídy. I když je židlička spíše pro menší děti, věděla jsem, že děti potřebují oporu pod nohy a hlavně výškově nastavitelnou, netočící a nejezdící židličku. Proto jsem se rozhodla pro chytrou židli, líbila se mi víc, než jiné židle tohoto typu. Nákup byl rychlý a bezproblémový, komunikace s paní Novákovou a její ochota vynikající. Jen lituji, že jsem židle nekoupila dřív, dcery klečely u klavíru na velké otoční židli, což bylo dost hrozné a hodně jim to stěžovalo hru na klavír. Všem doporučuji.

Katka

Iva

Krásné zpracování, nádherná barva, snadná montáž, nosnost 100 kg. Rostoucí židli jsem zakoupila synovi - předškolákovi - s vyhlídkou, že ji bude využívat po celou dobu školní docházky. Při výběru jsem zvažovala nosnost židle (tato je do 100 kg), variabilitu (pro druhé dítko ji můžeme využít i jako jídelní židličku) a mezi konkurenčními typy mě zaujala netradičním zpracováním (barva, "vykrojený obrázek auta"). Překvapila mě snadnou montáží (nejsem technik,ale židle byla za 5 minut sestavená). Nadšená jsem byla rychlostí dodání (1.den jsem objednala, 2.den bylo zboží doručeno). Cena je vyšší, na druhou stranu rozhodně odpovídá kvalitě a s ohledem na zdravé sezení dítěte bych neváhala a rozhodně tento produkt doporučila dalším nakupujícím.

Iva Etflaiš Havlová

Denisa B

Židle dnes dorazila a je perfektní. Moc se líbí nejen mamince, ale i tříletému a to už má 4. jídelní židličku. Až se přestěhujeme do většího domu, určitě pořídíme další, anebo pro případného sourozence :-)

Denisa Benešová

Petra K

Perfektní design, perfektní propracování, výběr mé dcery, český výrobek, možnost výběru barvy a znaku, možnost výběru podsedáku v několika barevných variantách. Tento produkt doporučuji určitě všem! Za cenu dostanete kvalitní výrobek, který je propracovaný do nejmenších detailů, vyrobeno z kvalitního dřeva, designově skvost a v neposlední řadě český výrobek ;) Dcera je z židličky nadšená! :) Hraje si s ní, kouká na televizi, pomáhá si s ní, kamkoliv se potřebuje dostat, jí u stolu, přesouvá po celém bytě sem a tam. Určitě si pořídíme další do sbírky, pokud bude do budoucna příležitost. Budu na to myslet i při výběru dárků pro známé.
Petra Kučerová

Kateřina

 S židličkou jsem moc spokojená, je bytelná, praktická a k tomu moc pěkná. Náš malý si v židličce pohodlně sedí a díky kšírům je v bezpečí. Koupi této židličky mohu všem jen doporučit.
Kateřina Metelková

Jana

 Kvalitní česká dřevěná dětská rostoucí židle, robustní, bytelná, přitom nezabere moc místa, oproti některým jiným.
Jana

Martina

Vše bylo perfektní, nemůžu si stěžovat - rychle, kvalitně. Mohu jen doporučit, opravdu vše proběhlo rychle, paní byla moc ochotná, kontaktovala nás obratem. Prostě obchod jaký si představuji, když objednávám přes internet. Již jsem doporučila sousedům a myslím, že již u vás objednali také židličky.
Martina R.

Malý smíšek Fanoušek

Malý smíšek Fanoušek
Uplynulo čtvrt roku od doby, co jsem u Vás zakoupila chytrou židli Sedees. Ne, nezapomněla jsem na Vás, to jen tehdy můj chlapeček ještě neuměl úplně sedět a já ráda nakupuji podobné věci raději s předstihem.

Anna1

Židlička je smontovaná a já jsem z ní unešená. Naší Julince sa taky moc líbí a sedí si na ní jak na trůně. Ovšem nejvíc mně zaujalo to dokonalé opracování jednotlivých částí.

Lucia

 S chytrou židličkou jsme velmi spokojeni. Naše dcerka si ji hned moc oblíbila. Sezení u stolu s námi ji baví:-). Židličku jsme snadno smontovali dle návodu za několik málo minut. Sezení pro dítě příjemné díky polstrování a bezpečné díky kšírúm. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali židličku, která s naši dcerkou poroste. Můžeme všem jen doporučit. 
Lucia Š.

Anna

 Moc a moc děkuji za dvě bezvadné židličky pro naše holčičky. Po Vánocích na ní sedíme a sedíme a moc si hovíme.... úkoly se píší jedna radost a tím pádem žádná starost. Přeji Vám i celé Vaší rodině úspěšný rok 2012 ve zdraví. 
Anna
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky