Recenze

Spokojený Maxík

Spokojený Maxík


Jsme všichni zatím moc spokojeni, židlička je suprová, Maxíkovi se v ní moc líbí.

 

Jonáš si ze židličky užívá i pohádky

Jonáš si ze židličky užívá i pohádky

Syn Jonáš si svou novou chytrou židličku zamiloval na první pohled. Je to od chvíle, kdy jsme ji sestavili, prostě "ta jeho" a jediná židle, u které jí, ale také třeba kouká na pohádky, když máma pracuje. Doporučuji ji všem rodičům ve svém okolí, protože oproti (většinou) "tradiční" plastové židličce z Ikey, kterou jsme i my používali před tím, má nejen očividné výhody po stránce ergonomické, ale je i krásným doplňkem domácnosti :-)

Ještě jednou děkujeme a moc zdravíme, Petra a Jonáš

 

Stáník - koukejte, jakej jsem velkej!

Stáník - koukejte, jakej jsem velkej!


Židlička dnes dorazila a my jsme ji museli samozřejmě hned sestavit - já a můj 2,5letý synek. Za společné pomoci i škodění :-) jsme to zvládli. Oba jsme nadšení.

Posílám hned fotku - pár minut po sestavení. Dal přednost práci na židli místo tradičního stání na stoličce u kuchyňské linky :-)

Já osobně si užívám pocit, že jsme u stolu v jedné výšce, téměř z očí do očí. A Stáník se též tváří tak, jako že ohromně vyrostl a zdůležitěl. 

Rozesmátá Adélka

Rozesmátá Adélka

Židlička dorazila v naprostém pořádku a je úžasná! Moc děkujeme. Adélka je z ní nadšená, stejně jako z nové láhve na pití. Manžel, který je na výrobky pro děti hodně náročný, byl (a nejen on) nadšený. Jak materiál, tak opracování, vše prvotřídní. A dokonce ochrany proti poškrabání podlahy! Samotný nákup ve Vašem obchodě byl také 100%, skvělá komunikace i rychlost dodání. S nákupem další židličky, pro Jakoubka, určitě opět vsadíme na jistotu a koupíme zase u Vás. 

Malá slečna Elen - 4,5 roku

Malá slečna Elen - 4,5 roku

 Elenka v posledních dnech nedělá nic jiného, než že vysedává na své nové židli. Prý se na ní báječně dělají předškolácké úkoly.

Adélka - 3 roky

Adélka - 3 roky

Maminka říkala, že je super, že se konečně můžeme najíst všichni pohromadě bez poletování toho našeho ďáblíka kolem stolu. Tušíte, o kom to mluvila? Já teda ne, ale to neva, hlavně, že je legranda :-)

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky