Recenze

Petra

S židličkou jsme velmi spokojeni. Malý je z ní nadšený. Konečně s námi může jíst u stolu, sedí ve správné výšce a pěkně přistrčený. Židlička je velmi pěkně a moderně řešena, zapadá dobře do interiéru naší kuchyně. Chválím i komunikaci s obchodem. Židlička nám sice došla s vadnou trnoží, ale paní byla velice ochotná a hned druhý den jsme obdrželi novou součástku. 
Děkuji Petra P.

Lucie

 S jídelní židličkou jsme moooooooooc spokojení. Hlavně Terezka, sedí si v ní u každého krmení jako královna:-)
Lucie

Denisa

Dobrý den, děkuji Vám za překrásnou židli. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na Vašem webu. Rozzářila nám celou místnost. Motáž byla opravdu velmi rychlá a jednoduchá, zboží přišlo hned druhý den po objednání, vše bylo v pořádku. Jsme nadšeni!!! Přejeme Vám s novou židlí hodně štěstí a úspěchů, mnoho spokojených klientů a budeme se těšit na nové produkty v budoucnu.
Denisa M.

Monika

 Rychlá dodávka, super komunikace, moc pěkné zboží, za nás určitě spokojenost. Pokud bude židlička sloužit tak dobře jak vypadá, určitě pořídíme mladšímu synovi druhou.
Monika

Ivona

 Zidlicka je velmi pohodlna a stabilni, nase holcicka z ni mela velikou radost a proto doufame, ze s ni opravdu pekne poroste. Rozhodne doporucuji.
Ivona Touskova

Eva

 Hlásím maximální spokojenost, sedáky jsou kvalitní a sedí parádně, komunikace výborná, zaslání rychlé, takže Vás ostatním rozhodně doporučuji.
Eva K.

Kubík

Kubík

Dnes dorazila židlička, je tak dokonalá!!! Ani nemohu slovy vyjádřit, jak jsem Vám vděčná...
Židlička byla plánovaná do dětského pokoje, ale Kubik zatím pokojíček moc nevyužívá, tak je židlička u jídelního stolu... Malý ji miluje, tak mam pocit, ze až si tuto vezme do pokojíčku, budeme muset koupit ještě jednu "kuchyňskou". :-)

Martina Klímová

Adélka a její pokojíček

Adélka a její pokojíček

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za úžasnou židličku Sedees. Dcerka se do ní hned zamilovala a je nadšená, jak se v ní krásně sedí, i díky podsedáku, který jsme k židli koupili. Mějte se moc krásně a v příloze posílám ještě pár foteček Adélky, jak si lebedí v židličce od Vás :-)

Simona V.

A my dodáváme, že kombinace žluté, růžové a bílé se vážně povedla :-)

Violka

Violka

 Hmmm, obídek na žluté židli a ze žlutého talíře - to vypadá dobře, Violce přejeme dobrou chuťa príma posezení u dalších dobrot :-)

A škola může začít...

A škola může začít...

 
...ale až po prázdninách!

Kouzelná židlička

Kouzelná židlička

Moc moc děkujeme za Vaši židličku!!! Skoro rok jsem bojovala se synem, který bojkotoval sezení u stolu v plastové jídelní zidličce. Krmili jsme na sedačce, v pokojiku, u počítače, kde se dalo, jen aby se dite najedlo. Nyní se mu narodila sestřička a nas tříletý syn dostal chytrou židli, aby starou polohovací dostalo za chvili miminko. Nečekala jsem zázrak, ze by snad začal jist u stolu a jeste k tomu sam, ale stalo se!!! Vaše chytrá židle je u nás nejen chytrá, ale asi i kouzelná, protože od chvíle, kdy jsme ji spolu se synem velmi jednoduše smontovali, začal u stolu vysloveně hodovat! A bez řvaní, chodí si tam sám, má tam vždycky něco dobrého a kupodivu se i sám obslouží! Takže moc děkujeme za krásnou a velmi kvalitní židličku, pro dcerku rozhodně budeme, až začne plnohodnotně sedět sama, objednávat další! Váš e-shop i židli mohu jen a jen doporučit!!!

Linda, Ostrava

Konečně posilám fotečky naší Elenky ve Vaší úžasné židličce :-) nejen, ze vypadá báječné, ale malé se v ni skvěle sedí a pěkně papá i sama (samozřejmě zatím jen krupky apod.). Elenka má teď 9 měsíců, takže Vaše židlička je opravdu skvělá už i pro úplně mala miminka, která už pěkně sedí :-) Takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Linda Lacinova s dětmi :-)

Ještě chci poděkovat za kšíry - dneska jsem je využila v kočárku, malá se mi začala vyvlikat z kšírů u kočárku a chtěla si udělat letecký den asi - našla jsem ji stojící na zahradě v kočárku (přes den spí tam), tak jsem ji dala ty vaše kšíry a jsou perfektní! Tak skvěle kšíry se jen tak nevidí :-) Tak jsem ...

Jíťa

Jíťa

Manžel chtěl vyfotit dceru nějak "umělecky", ale obávám se, že dřív půjde do školy než se tak stane...  
Fotka pochází z prvních chvil po sestavení, kdy naše malá zvědavka zkouší, co všechno to umí :-) Zdá se, že židle test ustála - je stabilní, pohodlná a Jíťa si užívá, že si na ní sama vyleze! Jsme moc spokojení a fandíme vám!

Lenka V. s rodinou 

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky