Recenze

pavlakov

Skvělá komunikace, ochota a rychlé dodání. Kdo chce pořádnou židli, kupujte na chytrazidle.cz Velmi příjemní a vstřícní lidé, kvalitní židle a vyřízení bez jakýchkoli prodlení. Velmi ráda tento obchod všem doporučuji.

pavlakov

Vydra

Rychlost, preciznost, vstřícnost, ochota, perfektní servis, krásné židle a spokojené děti. Tento obchod je naprosto perfektní, Ve svých službách nemá chybu a židličky má velice kvalitní, nebojí se žádného problému i výmyslu nákupčího. Vše je jen o dohodě. A k tomu ta rychlost. Můžu jen doporučit.

vydra

obchod1

S obchodem chytrazidle.cz jsem naprosto spokojená, dodání bylo velmi rychlé, komunikace opravdu perfektní. Židlička je krásná a kvalitní, jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro nákup židličky Sedees. Doporučuji :)

obchod

 Obchod proběhl velmi rychle, za 2 dny od objednávky jsem měla židli doma. Velmi příjmená komunikace, spokojenost s kvalitou židle, určitě se za ty peníze vyplatí. DOPORUČUJI.

Mysicka

Komunikace s paní majitelkou byla velmi profesionální. Židle byla dodána obratem po jejím objednání. Návod na smontování chytré židle je sofistikovaný - detailní rozpis. Montáž zvládne během chvíle i opravdový laik. Se židlí jsme moc spokojeni. Vstřícné a rychlé jednání. Výrobek-chytrá židle má skvělou kvalitu.

Myšička

Vyber

 Výběr ze čtyř barev a čtyř ornamentů. Kvalitně propracované výrobky. Jednoduchá montáž židlí.

Kateřina 1

Přehlednost své nabídky. Nabízí jen několik produktů se souvisejícím příslušenstvím. Nesnaží se zákazníka zahltit nespočtem výrobků, a proto je nabídka přehledná a člověk si může v klidu vybrat to, co potřebuje a není "otravován" zbytečně dalšími produkty, které nepotřebuje. Komunikace s obchodem byla perfektní, rychlá, flexibilní a milá. Výborná zkušenost, jen tak dál! Kéž by bylo víc takových příjemných online obchodů.

Kateřina

Zuzana

Úžasná komunikace, ať telefonická či emailová, a ochotný přístup jak k otázkám, tak k požadavkům. Bez problémů s bezva přístupem.

Zuzana Justelová

Veronika

Bezvadný výběr, přehledné stránky a kvalitní produkty. Jsem moc spokojená, velmi uvažuji o koupi druhé židličky.

Veronika

Katka

Hledala jsem židle pro větší děti, dcery nastoupí do první třídy. I když je židlička spíše pro menší děti, věděla jsem, že děti potřebují oporu pod nohy a hlavně výškově nastavitelnou, netočící a nejezdící židličku. Proto jsem se rozhodla pro chytrou židli, líbila se mi víc, než jiné židle tohoto typu. Nákup byl rychlý a bezproblémový, komunikace s paní Novákovou a její ochota vynikající. Jen lituji, že jsem židle nekoupila dřív, dcery klečely u klavíru na velké otoční židli, což bylo dost hrozné a hodně jim to stěžovalo hru na klavír. Všem doporučuji.

Katka

Iva

Krásné zpracování, nádherná barva, snadná montáž, nosnost 100 kg. Rostoucí židli jsem zakoupila synovi - předškolákovi - s vyhlídkou, že ji bude využívat po celou dobu školní docházky. Při výběru jsem zvažovala nosnost židle (tato je do 100 kg), variabilitu (pro druhé dítko ji můžeme využít i jako jídelní židličku) a mezi konkurenčními typy mě zaujala netradičním zpracováním (barva, "vykrojený obrázek auta"). Překvapila mě snadnou montáží (nejsem technik,ale židle byla za 5 minut sestavená). Nadšená jsem byla rychlostí dodání (1.den jsem objednala, 2.den bylo zboží doručeno). Cena je vyšší, na druhou stranu rozhodně odpovídá kvalitě a s ohledem na zdravé sezení dítěte bych neváhala a rozhodně tento produkt doporučila dalším nakupujícím.

Iva Etflaiš Havlová

Denisa B

Židle dnes dorazila a je perfektní. Moc se líbí nejen mamince, ale i tříletému a to už má 4. jídelní židličku. Až se přestěhujeme do většího domu, určitě pořídíme další, anebo pro případného sourozence :-)

Denisa Benešová
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky