Recenze

misa1

Individuální přístup a vstřícné jednání. Rozhodně doporučuji nákup kvalitního českého zboží u spolehlivého dodavatele.

Míša

Zdenek

- český výrobce
- kvalitní zboží
- dobrá komunikace
- dražší i když kvalitní zboží
- příkladná komunikace obchodu 
- rychlá dodávka 
- sympatický obchod 
- rozhodně doporučuji dalším kupujícím

Zdeněk

Napadite

 Nápadité, hezké a kvalitně zpracované rostoucí židličky od českých výrobců. Rychlá a velmi ochotná majitelka obchodu. Poněkud vyšší pořizovací cena, která doufám odpovídá kvalitě.

hanzlija

Rychlost, naprosto perfektní nákup, vřele doporučuji.

Hanzlija

pavlakov

Skvělá komunikace, ochota a rychlé dodání. Kdo chce pořádnou židli, kupujte na chytrazidle.cz Velmi příjemní a vstřícní lidé, kvalitní židle a vyřízení bez jakýchkoli prodlení. Velmi ráda tento obchod všem doporučuji.

pavlakov

Vydra

Rychlost, preciznost, vstřícnost, ochota, perfektní servis, krásné židle a spokojené děti. Tento obchod je naprosto perfektní, Ve svých službách nemá chybu a židličky má velice kvalitní, nebojí se žádného problému i výmyslu nákupčího. Vše je jen o dohodě. A k tomu ta rychlost. Můžu jen doporučit.

vydra

obchod1

S obchodem chytrazidle.cz jsem naprosto spokojená, dodání bylo velmi rychlé, komunikace opravdu perfektní. Židlička je krásná a kvalitní, jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro nákup židličky Sedees. Doporučuji :)

obchod

 Obchod proběhl velmi rychle, za 2 dny od objednávky jsem měla židli doma. Velmi příjmená komunikace, spokojenost s kvalitou židle, určitě se za ty peníze vyplatí. DOPORUČUJI.

Mysicka

Komunikace s paní majitelkou byla velmi profesionální. Židle byla dodána obratem po jejím objednání. Návod na smontování chytré židle je sofistikovaný - detailní rozpis. Montáž zvládne během chvíle i opravdový laik. Se židlí jsme moc spokojeni. Vstřícné a rychlé jednání. Výrobek-chytrá židle má skvělou kvalitu.

Myšička

Vyber

 Výběr ze čtyř barev a čtyř ornamentů. Kvalitně propracované výrobky. Jednoduchá montáž židlí.

Kateřina 1

Přehlednost své nabídky. Nabízí jen několik produktů se souvisejícím příslušenstvím. Nesnaží se zákazníka zahltit nespočtem výrobků, a proto je nabídka přehledná a člověk si může v klidu vybrat to, co potřebuje a není "otravován" zbytečně dalšími produkty, které nepotřebuje. Komunikace s obchodem byla perfektní, rychlá, flexibilní a milá. Výborná zkušenost, jen tak dál! Kéž by bylo víc takových příjemných online obchodů.

Kateřina

Zuzana

Úžasná komunikace, ať telefonická či emailová, a ochotný přístup jak k otázkám, tak k požadavkům. Bez problémů s bezva přístupem.

Zuzana Justelová
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky