Recenze

Maruška

Maruška

Chtěli bychom moc poděkovat za včasné a bezproblémové dodání. Židle je moc hezká, Maruška z ní byla velmi nadšená, ocenila zejména design, ale jinak myslím, že se jí na židličce sedí velmi dobře, už na ní namalovala několik obrázků :)
 
Určitě židli doporučíme i ostatním. Ještě jednou díky.
 
S pozdravem,
Marta a Martin Dostoupilovi

Hajkovi

Chválím náhodu, která nás při hledání na internetu přivedla na stránky židliček Sedees. V první řadě musím vyzdvihnout jedinečnou komunikaci s osobním přístupem. A pak je tu samotná židlička. Už jen rozbalení krabice, kde bylo vše zabaleno, bezpečně uloženo a připraveno k okamžité montáži, nás potěšilo. Všechny části židličky jsou nádherně zpracované a vymazlený podsedák je potom třešničkou na dortu. Malá je naprosto nadšená a my už se těšíme na společné stolování.

Děkujeme a přejeme spoustu dalších zákazníků. Rádi doporučíme dále.
Hájkovi

Josífek

Josífek

Krásný dobrý podvečer truhláři z chytré židle,

Ježíšek mi poslal k babičce Bělince a dědovi Jiříkovi krásnou židličku, takže jsme na Štědrý den již mohl sedět u bohatě prostřeného stolu a chovat se jak správný gentleman při večeři.

Váš Josífek

Madlenka s bráchou

Madlenka s bráchou

Zidlicky dorazily presne podle planu a v naprostem poradku. Jsou prekrasne a deti si je okamzite zamilovaly. Mladsi dcera Madlenka zidlicku presunuje ke vsem stolum co doma mame:-)
 
Velice Vam dekuji za velmi vstricne a rychle jednani. Moc me potesilo, ze jste objednavku vyridila tak rychle a my jsme stihli zidlicky sestavit a pripravit k zacatku skolniho roku.
 
Preji Vam i Vasi firme jenom spoustu spokojenych zakazniku (ale u Vas to ani jinak byt nemůže;-)) a hodne stesti a uspechu.
 
Moc Vas zdravíme a mejte krasne dny.
Langova Helena

Anička a Matýsek

Anička a Matýsek

Anička a Matýsek už se pilně chystají do školy...

H+V+A+M Dudkovi

Kvíz: Anička s Matýskem už od nás jedny židle mají - najdete je mezi fotkami? Jsou na nich o pár let mrňavější :-)
 

Princezna Verunka

Princezna Verunka

Posílám Vám fotku naší princezny Verunky, která dostala rostoucí židličku jako dárek a zároveň další díl do její princeznovské výbavy :-) Již delší dobu jsme řešili, jak nejlépe tříletému dítěti usnadnit sezení u společného stolu a musím uznat, že to byla správná volba. Myslím, že dle fotek je více než jasné, že i dcerka  měla z našeho výběru opravdu radost. Děkuji za vyřešení dilema v podobě našeho rodinného stolování a přeji do budoucna hodně dalších úspěchů.

J. Chroust

Princezna Lada

Princezna Lada

Při výběru jídelní židličky pro naši holčičku nás tato rostoucí židlička zaujala nejvíce. Kromě kvalitního materiálu a zpracování se nám velice líbily krásné veselé barvy a motivy na opěradle židličky, prostorný jídelní pultík a doplňky, jako bezpečnostní kšíry a podsedák, které jsme také pořídili. Přátelský a rodinný přístup už jen potvrdil naše rozhodnutí naší malé princezně Ladě koupit židličku Sedees a jak jinak než ve žluté barvě s korunkou :-) Fotky dokládají, že se naší dceři v židličce líbí, pohodlně sedí a výborně papá. Moc děkujeme, 

Tereza a Jiří Pavelkovi

Malá opička

Malá opička

Dneska dopoledne dorazila naše Chytrá židle. Oceňuji rychlost, s jakou jste objednávku vyřídili. Židle na první pohled působí jako skvěle zpracovaná a prostě krásná (to i na druhý a další pohled). Naše malá vopice se montovala už do montáže a okamžitě se na ni sápala, takže soudím, že u ní má židle taky úspěch.
Hezký den a ještě jednou díky za parádní výrobek. Mám z něj opravdu radost.

Ilona Kleníková

Skvělá dodnes

Skvělá dodnes

Když jsme před časem chtěli pořídit rostoucí židli pro naše první dítě, spolehli jsme se na českou firmu Sedees a vyplatilo se nám to. Židle je skvělá dodnes a mimo pár škrábanců je jako nová. Nyní už máme židle dvě.
 
Tuto firmu jsme zvolili nejen kvůli kvalitně, ale také proto, že máme rádi české výrobky a pokud to jde, podporujeme české rodinné firmy.
 
Přejeme hodně pracovních úspěchů a mnoho spokojených malých i velkých zákazníků.
 
Hezký den
Marcela Prchalová
 

Auta, kam se podíváš

Auta, kam se podíváš

 Když auta, tak všude - i na židli :-)

Alžbětka aneb pomáhá celá rodina

Alžbětka aneb pomáhá celá rodina

Chci tímto poděkovat za vaši skvělou židličku. Už když jsem si ji našla na internetu jsem věděla, že ji chci. Moc jsme se na ni těšili. Při rozbalování pomáhali snad všichni členové rodiny. A dceři Alžbětce se myslím moc líbí. Je krásná, originální, chytrá :-). A taky odolná :-D. Můžeme jen doporučit. Velmi příjemná byla také komunikace během objednávání. Takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků.

Wenglorzovi

Král Richard

Král Richard

Jsme nadšení :-)
Děkujeme!

Tereza a Richard (18 měsíců)

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky