Recenze

Vaneska

Vaneska

Dobrý den, židli už jsme smontovali. Vaneska je s ní moc spokojená a my také. Montáž byla snadná, vše sedlo jak mělo.

Velká pochvala

Vážená paní Nováková,
židlička v pořádku dorazila. Koupili jsme ji pro našeho vnoučka na doporučení jedněch rodičů, kteří ji mají a jsou s ní velmi spokojení. Ráda vyslovuji velkou pochvalu za materiál, zpracování i překrásnou barvu. Montáž jsme zvládli bez problémů, vnouček přijede za 3 týdny, takže fotku zatím nabídnout nemůžu.
Děkujeme za Váš výrobek, moc nás potěšil.
 
Přejeme Vám, ať se Vám daří!
Dagmar Pavlacká
 

Sima

S židličkou jsme velice spokojeni, dcera si ji oblíbila hned při prvním posazení a samozřejmě asistovala už při sestavování. Montáž je velmi jednoduchá, takže i další "zvětšování" se určitě obejde bez jakýchkoliv problémů.
Komunikace s firmou Sedees byla vedena ve velmi přátelském duchu a samotná objednávka i dodání proběhlo velice rychle.
Moc děkujeme a těšíme se na další roky s krásnou židličkou :).

S pozdravem
Michal Šíma

Hanka R

Nejhezčí židle z široké nabídky. Kvalitní materiál a zpracování. Český výrobek. Doporučuji tento obchod pro rychlé a ochotné jednání. Kvalitní česká židle za odpovídající cenu.Velká spokojenost.

Hanka Ř.

Hana M

Koupi chytré židle Sedees doporučuji každému, kdo má malé dítě a co možná nejdříve. Židličky jsou opravdu kvalitní a věřím, že dětem vydrží na celé dětství.

Hana Michálková

Jan B

Děkuji Vám za zprávu. Zkušenosti s židličkou už máme, první jsme koupili před časem našemu synkovi, kterému už jsou teď 4 roky a židličku stále a rád využívá a my jsme s ní spokojeni, je praktická a bezpečná. Tu druhou máme pro dcerku, které bude rok. Tak dostane růžovou, aby věděla, která je její.

Děkujeme
Jan Brothánek
 

Preslova

Děkuji. Jsme s Vaší židličkou velmi spokojeni. Lehce se skládala, je lehká na přenášení, ale dostatečně stabilní na nárazy dětí (i s tatrovkou). Na rozdíl od mnoha typů dětských židlí nezakopáváme o nohy. Dobře se udržuje a hlavní, synovi v ní velmi chutná. Můžeme Váš produkt jen doporučit.
 
S pozdravem Preslová
 

lenka B

Kvalitní zboží. Super rychlé dodání. Perfektní komunikace. Jen a jen vynikající hodnocení. Židlička je neskutečně úžasná, kvalitně odvedená prácička bez nejmenší chybičky. Radost nakupovat takové zboží. Dcerka i já jsme nadšené. Takových to obchodů s kvalitním zboží a perfektní komunikací by mělo být více, ovšem já zatím znám jen tento!! Ostatní se mají co učit od chytrezidle. Děkuji:-)

Lenka B.

misa1

Individuální přístup a vstřícné jednání. Rozhodně doporučuji nákup kvalitního českého zboží u spolehlivého dodavatele.

Míša

Zdenek

- český výrobce
- kvalitní zboží
- dobrá komunikace
- dražší i když kvalitní zboží
- příkladná komunikace obchodu 
- rychlá dodávka 
- sympatický obchod 
- rozhodně doporučuji dalším kupujícím

Zdeněk

Napadite

 Nápadité, hezké a kvalitně zpracované rostoucí židličky od českých výrobců. Rychlá a velmi ochotná majitelka obchodu. Poněkud vyšší pořizovací cena, která doufám odpovídá kvalitě.

hanzlija

Rychlost, naprosto perfektní nákup, vřele doporučuji.

Hanzlija
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky