Recenze

Skvělá dodnes

Skvělá dodnes

Když jsme před časem chtěli pořídit rostoucí židli pro naše první dítě, spolehli jsme se na českou firmu Sedees a vyplatilo se nám to. Židle je skvělá dodnes a mimo pár škrábanců je jako nová. Nyní už máme židle dvě.
 
Tuto firmu jsme zvolili nejen kvůli kvalitně, ale také proto, že máme rádi české výrobky a pokud to jde, podporujeme české rodinné firmy.
 
Přejeme hodně pracovních úspěchů a mnoho spokojených malých i velkých zákazníků.
 
Hezký den
Marcela Prchalová
 

Auta, kam se podíváš

Auta, kam se podíváš

 Když auta, tak všude - i na židli :-)

Alžbětka aneb pomáhá celá rodina

Alžbětka aneb pomáhá celá rodina

Chci tímto poděkovat za vaši skvělou židličku. Už když jsem si ji našla na internetu jsem věděla, že ji chci. Moc jsme se na ni těšili. Při rozbalování pomáhali snad všichni členové rodiny. A dceři Alžbětce se myslím moc líbí. Je krásná, originální, chytrá :-). A taky odolná :-D. Můžeme jen doporučit. Velmi příjemná byla také komunikace během objednávání. Takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků.

Wenglorzovi

Král Richard

Král Richard

Jsme nadšení :-)
Děkujeme!

Tereza a Richard (18 měsíců)

Vaneska

Vaneska

Dobrý den, židli už jsme smontovali. Vaneska je s ní moc spokojená a my také. Montáž byla snadná, vše sedlo jak mělo.

Velká pochvala

Vážená paní Nováková,
židlička v pořádku dorazila. Koupili jsme ji pro našeho vnoučka na doporučení jedněch rodičů, kteří ji mají a jsou s ní velmi spokojení. Ráda vyslovuji velkou pochvalu za materiál, zpracování i překrásnou barvu. Montáž jsme zvládli bez problémů, vnouček přijede za 3 týdny, takže fotku zatím nabídnout nemůžu.
Děkujeme za Váš výrobek, moc nás potěšil.
 
Přejeme Vám, ať se Vám daří!
Dagmar Pavlacká
 

Sima

S židličkou jsme velice spokojeni, dcera si ji oblíbila hned při prvním posazení a samozřejmě asistovala už při sestavování. Montáž je velmi jednoduchá, takže i další "zvětšování" se určitě obejde bez jakýchkoliv problémů.
Komunikace s firmou Sedees byla vedena ve velmi přátelském duchu a samotná objednávka i dodání proběhlo velice rychle.
Moc děkujeme a těšíme se na další roky s krásnou židličkou :).

S pozdravem
Michal Šíma

Hanka R

Nejhezčí židle z široké nabídky. Kvalitní materiál a zpracování. Český výrobek. Doporučuji tento obchod pro rychlé a ochotné jednání. Kvalitní česká židle za odpovídající cenu.Velká spokojenost.

Hanka Ř.

Hana M

Koupi chytré židle Sedees doporučuji každému, kdo má malé dítě a co možná nejdříve. Židličky jsou opravdu kvalitní a věřím, že dětem vydrží na celé dětství.

Hana Michálková

Jan B

Děkuji Vám za zprávu. Zkušenosti s židličkou už máme, první jsme koupili před časem našemu synkovi, kterému už jsou teď 4 roky a židličku stále a rád využívá a my jsme s ní spokojeni, je praktická a bezpečná. Tu druhou máme pro dcerku, které bude rok. Tak dostane růžovou, aby věděla, která je její.

Děkujeme
Jan Brothánek
 

Preslova

Děkuji. Jsme s Vaší židličkou velmi spokojeni. Lehce se skládala, je lehká na přenášení, ale dostatečně stabilní na nárazy dětí (i s tatrovkou). Na rozdíl od mnoha typů dětských židlí nezakopáváme o nohy. Dobře se udržuje a hlavní, synovi v ní velmi chutná. Můžeme Váš produkt jen doporučit.
 
S pozdravem Preslová
 

lenka B

Kvalitní zboží. Super rychlé dodání. Perfektní komunikace. Jen a jen vynikající hodnocení. Židlička je neskutečně úžasná, kvalitně odvedená prácička bez nejmenší chybičky. Radost nakupovat takové zboží. Dcerka i já jsme nadšené. Takových to obchodů s kvalitním zboží a perfektní komunikací by mělo být více, ovšem já zatím znám jen tento!! Ostatní se mají co učit od chytrezidle. Děkuji:-)

Lenka B.
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky