Recenze

Kluci Staňkovi

Kluci Staňkovi

Posíláme pozdrav a poděkování za skvělý přístup a skvělé zboží.

Kluci si židličky náležitě užívají nejen při jídle, ale zejména při důležitých činnostech, jako je například přesýpání rýže, bagrování a následný převoz hladké mouky a jak sama z fotky vidíte, činnost je to nadmíru důležitá :-D Kolikrát ani nevím, že u stolu sedí.

Koupit židličku Sedees byla skvělá volba a přináší radost celé rodině. Doporučuji všem rodičům.

Mějte mnoho spokojených malých i velkých klientů.

Staňkovi

Koudelkovi

Koudelkovi

Zasílám foto spokojených synů s novými židlemi v novém pokoji. Židle si celkem zamilovali, a sedí se jim na nich dobře. Starší syn měl nejdříve točící rostoucí židli, dle referencí výbornou, ale po čase začala dost vrzat. Dalo se to vydržet, ale neposednost a věčné točení na židli při učení byla pro nás rodiče přímo nervová očista. Při výběru nové židle jsme měli jasno: musela být pevná, kvalitně zpracovaná, nejlépe dřevěná s žádnými plastovými jezdítky a hejblátky a pochopitelně rostoucí. V časopisu jsem narazil na reklamu Vaší chytré židle a po bližším seznámení byla židle pro nás jasná volba. Třešničkou na dortu je česká výroba a velká kombinace barev. Věřím, že klukům vydrží řadu let.

Děkuji a zdraví Koudelkovi

 

Alenka a Kateřina

Alenka a Kateřina

Trochu s časovým odstupem, ale přece jenom, posílám v příloze slíbenou fotku našich holek - Alenky a Kateřinky "Kterak se u nás židličkám Sedees dobře daří.. :-)"

Zároveň doufám, že se dobře daří také Vám, zdraví už slouží a radost, kterou děláte Vašimi židlemi, se Vám často vrací.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne

Amália Bezděková
 

Ríša

Ríša

Děkujeme za krásnou, českou, chytrou, dřevěnou rostoucí židličku. Jsme s ní nesmírně spokojeni a věříme, že bude synovi dlouho a věrně sloužit.

Petr, Eliška a Ríša Novotní

 

Super židlička :)

Super židlička :)

Asi před rokem a půl jsme u Vás objednali rostoucí židličku, objednávala jsem na poslední chvíli, těsně před dceřinými narozeninami, všechno klaplo super, vyšla jste mi vstříc a já si pořád připadám jako dlužník, ani jsem se Vám pak neozvala...

Tak aspoň s veeelkým zpožděním moc děkujeme za super židličku, je denně v provozu od loňského května a pořád vypadá jako nová! Opravdu nemá chybu :-) A to jí děti rozhodně nešetří... Dnes objednávám další pro syna k druhým narozeninám, konečně se o ní přestanou prát ;-)

Jen bych se moc přimlouvala nějaký veselý barevný podsedák, máme k růžové židličce ten pruhovaný a i když ho samozřejmě občas vyperu, stane se, že nějaký ten flíček od barviček vyprat nejde, nedokážu si představit, jak by vypadal ten jednobarevný, máme doma "čuňátka" :-) ale to je opravdu jen maličkost, každý u nás židličku obdivuje a všem ji doporučuji :-)

Přeji Vám krásný den a už se těším na další židličku, 100% bude mít u syna úspěch ;-)

S pozdravem

Eliška Slavíková

Náš školák :-)

Náš školák :-)

Dnes jsme obdrželi druhou židli. Vše je v pořádku, posílám fotky spokojených uživatelů :-)

Na další fotce je vyfocena kombinace s pracovním stolem našeho školáka :-)

Ještě jednou moc děkujeme a určitě vás budeme doporučovat.

David a Hanka Lachmanovi

 

Pozdrav z Krkonoš

Pozdrav z Krkonoš

Trochu jsme si cestování s holčičkama prodloužily a chvilku mi také trvalo je vyfotit, atd..takže nakonec takhle od snídaně během nedočkavého těšení se na Mikuláše :)
Židličky jsou úžasné, jsme z nich všichni nadšení, přemýšlíme, že je objednáme i na chalupu. Opravdu se vám povedly.
 
Mějte se hezky, krásný advent,
Kateřina Greifová a modelky
Kristýnka (růžová) s Emičkou (žlutá)
 

Maruška

Maruška

Chtěli bychom moc poděkovat za včasné a bezproblémové dodání. Židle je moc hezká, Maruška z ní byla velmi nadšená, ocenila zejména design, ale jinak myslím, že se jí na židličce sedí velmi dobře, už na ní namalovala několik obrázků :)
 
Určitě židli doporučíme i ostatním. Ještě jednou díky.
 
S pozdravem,
Marta a Martin Dostoupilovi

Hajkovi

Chválím náhodu, která nás při hledání na internetu přivedla na stránky židliček Sedees. V první řadě musím vyzdvihnout jedinečnou komunikaci s osobním přístupem. A pak je tu samotná židlička. Už jen rozbalení krabice, kde bylo vše zabaleno, bezpečně uloženo a připraveno k okamžité montáži, nás potěšilo. Všechny části židličky jsou nádherně zpracované a vymazlený podsedák je potom třešničkou na dortu. Malá je naprosto nadšená a my už se těšíme na společné stolování.

Děkujeme a přejeme spoustu dalších zákazníků. Rádi doporučíme dále.
Hájkovi

Josífek

Josífek

Krásný dobrý podvečer truhláři z chytré židle,

Ježíšek mi poslal k babičce Bělince a dědovi Jiříkovi krásnou židličku, takže jsme na Štědrý den již mohl sedět u bohatě prostřeného stolu a chovat se jak správný gentleman při večeři.

Váš Josífek

Madlenka s bráchou

Madlenka s bráchou

Zidlicky dorazily presne podle planu a v naprostem poradku. Jsou prekrasne a deti si je okamzite zamilovaly. Mladsi dcera Madlenka zidlicku presunuje ke vsem stolum co doma mame:-)
 
Velice Vam dekuji za velmi vstricne a rychle jednani. Moc me potesilo, ze jste objednavku vyridila tak rychle a my jsme stihli zidlicky sestavit a pripravit k zacatku skolniho roku.
 
Preji Vam i Vasi firme jenom spoustu spokojenych zakazniku (ale u Vas to ani jinak byt nemůže;-)) a hodne stesti a uspechu.
 
Moc Vas zdravíme a mejte krasne dny.
Langova Helena

Anička a Matýsek

Anička a Matýsek

Anička a Matýsek už se pilně chystají do školy...

H+V+A+M Dudkovi

Kvíz: Anička s Matýskem už od nás jedny židle mají - najdete je mezi fotkami? Jsou na nich o pár let mrňavější :-)
 
+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky