Recenze

Ellenka

Ellenka

Mockrát Vám děkuji za velice rychlé a perfektní vyřízení. A konečně také posílám už dávno slíbené fotografie.

Jsem ráda, že jsem Vaše stránky a židličku objevila, protože je naprosto skvělá a moc ráda Vás doporučuji i u známých:-) Důležité pro nás je, že Ellenka do ní leze a šplhá ze všech stran a židlička se ani nehne!!

Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky.

Jana

Mária

Mária

Krásny deň prajeme, ďakujeme veľmi pekne za rýchle dodanie stoličky.

Je veľmi krásna, hodí sa k nábytku. Dcéra sa teší, že má konečne kompletnú izbu. Môže si v kľude kreslit a hurá od septembra do 1.triedy.

Vaši spokojní zákazníci

Maminka Simona a majiteľka stoličky Mária 

Vojta a Vratík

Vojta a Vratík

Posílám úplně první fotku z nových židliček - ještě ani nejsou přidělané kšíry :-)

Dle výrazů našich hochů je vidět, že si museli trochu zvykat, ale dnes - po 3 dnech - jsou v židličkách už moc rádi a vesele si po nich patlají...:-D Ještě malá poznámka pro zajímavost - když už máme takovéto přímé srovnání, tak jsme se doma shodli, že ten starší model se nám líbí malinko víc, i když u nového pultíku je zase praktičtější ten rantlík. Ale obě židličky super.

Díky a at' se daří

Festovi + Vojta a Vratik

Matouš

Matouš

Dostali jsme tip od známé, tak jsme koukali na festival mini a už nebylo o čem dále přemýšlet. Židličku jsme včera smontovali a je perfektní.

Přeji krásný den. 

Small and big girls

Small and big girls

 Hi! We received our chairs and we love them. They are perfect for both our small and big girls :)

 We're really impressed by the high quality construction.

 Thanks again for providing them :)

 Jonny

Meda

Meda

S židlí jsme opravdu spokojeni...nejvíc Meda :-)

Moc děkuji a ať se daří

Vraťka Janovská

 

Nadšenec

Nadšenec

Děkuji moc za židli. Syn je z ní nadšený a jako důkaz přikládám pár fotek.

Novosádová

 

Kluci Staňkovi

Kluci Staňkovi

Posíláme pozdrav a poděkování za skvělý přístup a skvělé zboží.

Kluci si židličky náležitě užívají nejen při jídle, ale zejména při důležitých činnostech, jako je například přesýpání rýže, bagrování a následný převoz hladké mouky a jak sama z fotky vidíte, činnost je to nadmíru důležitá :-D Kolikrát ani nevím, že u stolu sedí.

Koupit židličku Sedees byla skvělá volba a přináší radost celé rodině. Doporučuji všem rodičům.

Mějte mnoho spokojených malých i velkých klientů.

Staňkovi

Koudelkovi

Koudelkovi

Zasílám foto spokojených synů s novými židlemi v novém pokoji. Židle si celkem zamilovali, a sedí se jim na nich dobře. Starší syn měl nejdříve točící rostoucí židli, dle referencí výbornou, ale po čase začala dost vrzat. Dalo se to vydržet, ale neposednost a věčné točení na židli při učení byla pro nás rodiče přímo nervová očista. Při výběru nové židle jsme měli jasno: musela být pevná, kvalitně zpracovaná, nejlépe dřevěná s žádnými plastovými jezdítky a hejblátky a pochopitelně rostoucí. V časopisu jsem narazil na reklamu Vaší chytré židle a po bližším seznámení byla židle pro nás jasná volba. Třešničkou na dortu je česká výroba a velká kombinace barev. Věřím, že klukům vydrží řadu let.

Děkuji a zdraví Koudelkovi

 

Alenka a Kateřina

Alenka a Kateřina

Trochu s časovým odstupem, ale přece jenom, posílám v příloze slíbenou fotku našich holek - Alenky a Kateřinky "Kterak se u nás židličkám Sedees dobře daří.. :-)"

Zároveň doufám, že se dobře daří také Vám, zdraví už slouží a radost, kterou děláte Vašimi židlemi, se Vám často vrací.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne

Amália Bezděková
 

Ríša

Ríša

Děkujeme za krásnou, českou, chytrou, dřevěnou rostoucí židličku. Jsme s ní nesmírně spokojeni a věříme, že bude synovi dlouho a věrně sloužit.

Petr, Eliška a Ríša Novotní

 

Super židlička :)

Super židlička :)

Asi před rokem a půl jsme u Vás objednali rostoucí židličku, objednávala jsem na poslední chvíli, těsně před dceřinými narozeninami, všechno klaplo super, vyšla jste mi vstříc a já si pořád připadám jako dlužník, ani jsem se Vám pak neozvala...

Tak aspoň s veeelkým zpožděním moc děkujeme za super židličku, je denně v provozu od loňského května a pořád vypadá jako nová! Opravdu nemá chybu :-) A to jí děti rozhodně nešetří... Dnes objednávám další pro syna k druhým narozeninám, konečně se o ní přestanou prát ;-)

Jen bych se moc přimlouvala nějaký veselý barevný podsedák, máme k růžové židličce ten pruhovaný a i když ho samozřejmě občas vyperu, stane se, že nějaký ten flíček od barviček vyprat nejde, nedokážu si představit, jak by vypadal ten jednobarevný, máme doma "čuňátka" :-) ale to je opravdu jen maličkost, každý u nás židličku obdivuje a všem ji doporučuji :-)

Přeji Vám krásný den a už se těším na další židličku, 100% bude mít u syna úspěch ;-)

S pozdravem

Eliška Slavíková

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky