Recenze

Výborný dizajn

Výborný dizajn

Vaša stolička už s nami žije nejaký ten piatok a môžem ju len chváliť a odporúčať :)

Má výborný dizajn - jednoducho omývateľný, bez preplácanosti, krásny a účelný. A mám radosť z toho, že nám vďaka možnosti ju prispôsobiť veľkosti dieťaťa bude slúžiť ešte dlho.

Ďakujeme. Nech sa darí,

Petra Lavríková

Kluci slaví

Kluci slaví

V srpnu jsme doobjednávali druhou židličku. Slibovala jsem zaslání fotky, ale bohužel jsem nebyla schopná nějakou vhodnou pořídit. Ale jupíí, naskytla se chvíle, kdy židle byly čisté, děti také ;), stůl uklizen a tak fotka je na světě.

Ještě jednou děkujeme za krásné židličky, jsme s nimi velmi spokojeni.

Buďte s pozdravem a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.

Malá pomocnice

Malá pomocnice

Mockrát děkuji za Vaši veškerou ochotu. Židlička dorazila bleskovou rychlostí a krásně zabalená. Dcerka je z ni nadšená, ještě večer musela taťkovi pomáhat ji složit a ráno z ní měla velikou radost! Sedí na ni moc hezky a konečně oproti dětské jídelní židličce se nikam nekroutí.

Ještě jednou moc děkujeme.

Krásný den, Kovandová Kateřina

Eliška

Eliška

Židličku jsme objednávali jako vánoční dárek pro naši téměř tříletou (3. narozeniny oslaví v únoru) dcerku Elišku. Jak je vidět z přiložené fotky, z dárku byla opravdu nadšená:) Židle splnila i naše očekávání na jedničku. Má krásné zpracování, je bytelná a u stolu vypadá výborně. Chválíme také chytré upevnění podsedáku (myslím, že nezůstaneme jen u jednoho:)), díky kterému krásně na židli sedí a neklouže z ní. Radost udělal i přibalený detail - filcové podložky na nohy a samozřejmě i milý dárek - zvoneček, který jsme si rovnou zavěsili na stromeček:)

Rychlé vyřízení objednávky a osobní dopis ohledně odeslání židle byl už "jen" velmi milou třešničkou na dortu:)

Se židlí Sedees jsme naprosto spokojeni a moc Vám fandíme:)

S pozdravem a přáním jen toho nejlepšího do nového roku přeje

Lenka Tuláčková s rodinou

Miniprinceznička

Miniprinceznička

Nemohu uvěřit, jaký krásný přístup máte k zákazníkovi. Informace o mé objednávce mě velice těší a ještě ke všemu je to vše rychlé. PPL už psalo, že zítra židličku doručí a už se na ní moc těším. Co se týče hodnocení a fotek, to bude zatím trošku problém, protože dcera má 5 měsíců a zatím nesedí a nedostává příkrmy. Židličku jsme objednávali, protože je to má poslední mateřská a do Vašeho výrobku jsem se jednoduše zamilovala a z rodičovského příspěvku bych už na ní šetřila dlouho. Jakmile malá vyroste, první fotka v židličce bude patřit Vám a hned Vám ji pošlu. Ještě jednou moc děkuji, byla radost u Vás objednávat. Přeji hodně úspěchů do budoucna, s tímto přístupem Vám to půjde snadno. Budu Vás propagovat, kde to půjde. 

Zasílám slíbené foto. Židlička je sice od 8M, ale dcera sedí již sama, tak jsem ji dala jidlo i pití už tam a moc se jí líbí. :-) Hezký den❤

Nikola Prokopová

Viktorka

Viktorka

Posílám Vám slíbenou fotku Vaší báječné židličky, nemohli jsme vybrat lépe, je prostě dokonalá!!! Naše Viktorka miluje v ní sedět a hlídá si jí jako oko v hlavě:o))

Prosíme také o zapíchnutí špendlíku na Vaší mapě "Kde všude bydlí židle Sedees".

Moc děkuji!

Irena Šenková

Super židle!

Super židle!

Předem dopisu se omlouvám, že píšu až teď, užívali jsme si prázdnin :) Židle byly dodány hned druhý den od objednání, chválím pečlivé balení a popisky. S šestiletým synem jsme zvládli židle sestavit, překvapivě to pro mě bylo jednodušší než kdejaký plánek lega. Překvapilo mě, že myslíte i na detaily, myslím tím protiskluzové nálepky. Židle jsou jedním slovem SUPER!, jsou stabilní, mají neokoukaný design, u podsedáků jde znát, že si s nimi švadlenka opravdu vyhrála. Jsou stabilní, hezky vypadají a podsedáky jsou opravdu vymazlene. Každopádně, židle doporučuju všema deseti!

S přáním hezkého dne,

Petra Šoltysová

Honzík

Honzík

Konečně jsem se dostala k tomu zhodnocení a zaslání fotky židličky :-)

Z provedení jsme byli oba s manželem nadšení, židlička má doladěné detaily, je vidět kvalita. Trochu jsme bojovali se sestrojením se přiznám, návod je trochu komplikovaný :-) A ratolesti, tedy synovi Honzíkovi, se sedí výborně, už na ní sedíme více než dva měsíce, líbí se mi podpora nohou, hodně místa, nikde se nekrčí ani nemačká. A zatím jsme ani nemuseli přidělat bezpečnostní kšíry, utíká, až když dojde jídlo :-)

Děkujeme za opravdu kvalitní český produkt!

Pěkný den přeje

Jana Nádravská

Svačinka

Svačinka

Zasílám vám spokojeného syna na vaší chytré židli :)

Děkujeme a přejeme krásný den.

Anežka

Anežka

Židlička dorazila v pořádku, navečer ji manžel s Anežkou sestavili viz. foto). Následující den jsem ji vyfotila, ale Vašík plakal, tak to byla rychlovka.

Podsedák je též skvělý. Máme doma obdobnou jídelní židličku, kde podsedák je na suché zipy, ale otáčí se a po čase ani moc nedrží. Ten Váš je výborně vymyšlený a ušitý!

Děkuji za spolupráci a servis:-)

S pozdravem

Jana Kudláčková

Super podpora nohou

Super podpora nohou

Ze židličky jsme nadšeni, je velmi stabilní a vesele ji využívá i druhý, 18ti měsíční syn.
Super je hlavně podpora nohou - syn u jídla věčně stál, i když židli měl (točící).
Fotku staršího syna přikládám.

Hezký den

Renata Copple 

Paulínka

Paulínka

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú židličku. Naša Paulínka na nej sedí a papá v nej veľmi rada. A nám sa s ňou veľmi ľahko manipuluje, rýchlo a ľahko sa čistí, a jej design sa skvele hodí do nášho vidieckeho štýlu bývania. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

S pozdravom,

Katarína

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky