Recenze

Miniprinceznička

Miniprinceznička

Nemohu uvěřit, jaký krásný přístup máte k zákazníkovi. Informace o mé objednávce mě velice těší a ještě ke všemu je to vše rychlé. PPL už psalo, že zítra židličku doručí a už se na ní moc těším. Co se týče hodnocení a fotek, to bude zatím trošku problém, protože dcera má 5 měsíců a zatím nesedí a nedostává příkrmy. Židličku jsme objednávali, protože je to má poslední mateřská a do Vašeho výrobku jsem se jednoduše zamilovala a z rodičovského příspěvku bych už na ní šetřila dlouho. Jakmile malá vyroste, první fotka v židličce bude patřit Vám a hned Vám ji pošlu. Ještě jednou moc děkuji, byla radost u Vás objednávat. Přeji hodně úspěchů do budoucna, s tímto přístupem Vám to půjde snadno. Budu Vás propagovat, kde to půjde. 

Zasílám slíbené foto. Židlička je sice od 8M, ale dcera sedí již sama, tak jsem ji dala jidlo i pití už tam a moc se jí líbí. :-) Hezký den❤

Nikola Prokopová

Viktorka

Viktorka

Posílám Vám slíbenou fotku Vaší báječné židličky, nemohli jsme vybrat lépe, je prostě dokonalá!!! Naše Viktorka miluje v ní sedět a hlídá si jí jako oko v hlavě:o))

Prosíme také o zapíchnutí špendlíku na Vaší mapě "Kde všude bydlí židle Sedees".

Moc děkuji!

Irena Šenková

Super židle!

Super židle!

Předem dopisu se omlouvám, že píšu až teď, užívali jsme si prázdnin :) Židle byly dodány hned druhý den od objednání, chválím pečlivé balení a popisky. S šestiletým synem jsme zvládli židle sestavit, překvapivě to pro mě bylo jednodušší než kdejaký plánek lega. Překvapilo mě, že myslíte i na detaily, myslím tím protiskluzové nálepky. Židle jsou jedním slovem SUPER!, jsou stabilní, mají neokoukaný design, u podsedáků jde znát, že si s nimi švadlenka opravdu vyhrála. Jsou stabilní, hezky vypadají a podsedáky jsou opravdu vymazlene. Každopádně, židle doporučuju všema deseti!

S přáním hezkého dne,

Petra Šoltysová

Honzík

Honzík

Konečně jsem se dostala k tomu zhodnocení a zaslání fotky židličky :-)

Z provedení jsme byli oba s manželem nadšení, židlička má doladěné detaily, je vidět kvalita. Trochu jsme bojovali se sestrojením se přiznám, návod je trochu komplikovaný :-) A ratolesti, tedy synovi Honzíkovi, se sedí výborně, už na ní sedíme více než dva měsíce, líbí se mi podpora nohou, hodně místa, nikde se nekrčí ani nemačká. A zatím jsme ani nemuseli přidělat bezpečnostní kšíry, utíká, až když dojde jídlo :-)

Děkujeme za opravdu kvalitní český produkt!

Pěkný den přeje

Jana Nádravská

Svačinka

Svačinka

Zasílám vám spokojeného syna na vaší chytré židli :)

Děkujeme a přejeme krásný den.

Anežka

Anežka

Židlička dorazila v pořádku, navečer ji manžel s Anežkou sestavili viz. foto). Následující den jsem ji vyfotila, ale Vašík plakal, tak to byla rychlovka.

Podsedák je též skvělý. Máme doma obdobnou jídelní židličku, kde podsedák je na suché zipy, ale otáčí se a po čase ani moc nedrží. Ten Váš je výborně vymyšlený a ušitý!

Děkuji za spolupráci a servis:-)

S pozdravem

Jana Kudláčková

Super podpora nohou

Super podpora nohou

Ze židličky jsme nadšeni, je velmi stabilní a vesele ji využívá i druhý, 18ti měsíční syn.
Super je hlavně podpora nohou - syn u jídla věčně stál, i když židli měl (točící).
Fotku staršího syna přikládám.

Hezký den

Renata Copple 

Paulínka

Paulínka

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú židličku. Naša Paulínka na nej sedí a papá v nej veľmi rada. A nám sa s ňou veľmi ľahko manipuluje, rýchlo a ľahko sa čistí, a jej design sa skvele hodí do nášho vidieckeho štýlu bývania. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

S pozdravom,

Katarína

Pěkně v zápřahu

Pěkně v zápřahu

Židličky jsou perfektní a moc slušivé. Už jsou využívány na 100% a pěkně v zápřahu. Zatím bez sedáků, jelikož děti se teprve učí jíst a taky ne vždy vše zůstane v bříšku. Syn je na to expert.

Ještě jednou velké díky za váš skvělý přístup. Moc si toho vážím.

Veronika Bird

Antoine

Antoine

Před necelým týdnem jsme spolu mluvily na Mini festivalu a dnes už náš Antoine krásně sedí v židličce. Pěkně se do ní vejde a dobře se do ní dává a vyndává i přes to, že je na svůj věk (12m) velmi vysoký a statný.

Děkujeme, doporučíme Vás rádi dál našim přátelům s malými dětmi.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu,

Alena

Spokojná dcerka

Spokojná dcerka

Stolička dorazila včera ráno. Musím konštatovat, že neviem, ako sme bez nej mohli doteraz fungovat. Konečne si jedlo užívame a nebojujeme s každou lyžičkou... A hlavne, konečne nemusím po každom krmení vysávat celý dom! Dcerka je v stoličke velmi spokojná, o čom sa možete presvedčit na priložených fotkách.

Ďakujeme Vám!

Salačovi

Prostě pohoda :)

Prostě pohoda :)

Konečně jsem se dostala k tomu, abych se podělila o zkušenosti s židličkou :)

Přestože jsem technický antitalent, sama jsem židličku hravě složila. Má úžasnou barvu a velmi kvalitní zpracování, je stabilní a má velký pultík, který pobere většinu jídla létajícího vzduchem :) Židličku jsme pořizovali hlavně proto, že se nám syn do plastové židle z Ikea nevešel. Chytrá židle se nastaví podle potřeb, takže už se nemusím děsit, jestli mi syn půjde z židle vyndat nebo ne... Prostě pohoda :) A největší bonus - židlička poroste se synem, takže žádný zbytečný "krám" do domu, který by byl jen na pár měsíců :D

Mějte se krásně a ať se daří!

Gábina Jiránková Novotná

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky