Recenze

Super podpora nohou

Super podpora nohou

Ze židličky jsme nadšeni, je velmi stabilní a vesele ji využívá i druhý, 18ti měsíční syn.
Super je hlavně podpora nohou - syn u jídla věčně stál, i když židli měl (točící).
Fotku staršího syna přikládám.

Hezký den

Renata Copple 

Paulínka

Paulínka

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú židličku. Naša Paulínka na nej sedí a papá v nej veľmi rada. A nám sa s ňou veľmi ľahko manipuluje, rýchlo a ľahko sa čistí, a jej design sa skvele hodí do nášho vidieckeho štýlu bývania. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

S pozdravom,

Katarína

Pěkně v zápřahu

Pěkně v zápřahu

Židličky jsou perfektní a moc slušivé. Už jsou využívány na 100% a pěkně v zápřahu. Zatím bez sedáků, jelikož děti se teprve učí jíst a taky ne vždy vše zůstane v bříšku. Syn je na to expert.

Ještě jednou velké díky za váš skvělý přístup. Moc si toho vážím.

Veronika Bird

Antoine

Antoine

Před necelým týdnem jsme spolu mluvily na Mini festivalu a dnes už náš Antoine krásně sedí v židličce. Pěkně se do ní vejde a dobře se do ní dává a vyndává i přes to, že je na svůj věk (12m) velmi vysoký a statný.

Děkujeme, doporučíme Vás rádi dál našim přátelům s malými dětmi.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu,

Alena

Spokojná dcerka

Spokojná dcerka

Stolička dorazila včera ráno. Musím konštatovat, že neviem, ako sme bez nej mohli doteraz fungovat. Konečne si jedlo užívame a nebojujeme s každou lyžičkou... A hlavne, konečne nemusím po každom krmení vysávat celý dom! Dcerka je v stoličke velmi spokojná, o čom sa možete presvedčit na priložených fotkách.

Ďakujeme Vám!

Salačovi

Prostě pohoda :)

Prostě pohoda :)

Konečně jsem se dostala k tomu, abych se podělila o zkušenosti s židličkou :)

Přestože jsem technický antitalent, sama jsem židličku hravě složila. Má úžasnou barvu a velmi kvalitní zpracování, je stabilní a má velký pultík, který pobere většinu jídla létajícího vzduchem :) Židličku jsme pořizovali hlavně proto, že se nám syn do plastové židle z Ikea nevešel. Chytrá židle se nastaví podle potřeb, takže už se nemusím děsit, jestli mi syn půjde z židle vyndat nebo ne... Prostě pohoda :) A největší bonus - židlička poroste se synem, takže žádný zbytečný "krám" do domu, který by byl jen na pár měsíců :D

Mějte se krásně a ať se daří!

Gábina Jiránková Novotná

Bětuška

Bětuška

Trochu mi to trvalo, konečně Vám posílám komentář a fotku naší Bětušky v židličce.

V židličce Bětka hoduje od svých devíti měsíců, krásně a pohodlně v ní sedí. Židličku máme nyní pět měsíců a jsme z ní stále nadšeni, jednoduše se přenastavujeme, čistí a je to krásný doplněk do interiéru. Moc děkujeme!

S pozdravem,

Lucie Haldová

Emička

Emička

Posílám recenzi a foto Vaší úžasné židličky.

Já, princezna Emička, jsem úplně nadšená z nové židličky Sedees, která je naprosto úžasná. Už se nemůžu dočkat, až budu sedět u stolu a psát domácí úkoly :-)

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za skvělý nákup.

Válková

Ellenka

Ellenka

Mockrát Vám děkuji za velice rychlé a perfektní vyřízení. A konečně také posílám už dávno slíbené fotografie.

Jsem ráda, že jsem Vaše stránky a židličku objevila, protože je naprosto skvělá a moc ráda Vás doporučuji i u známých:-) Důležité pro nás je, že Ellenka do ní leze a šplhá ze všech stran a židlička se ani nehne!!

Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky.

Jana

Mária

Mária

Krásny deň prajeme, ďakujeme veľmi pekne za rýchle dodanie stoličky.

Je veľmi krásna, hodí sa k nábytku. Dcéra sa teší, že má konečne kompletnú izbu. Môže si v kľude kreslit a hurá od septembra do 1.triedy.

Vaši spokojní zákazníci

Maminka Simona a majiteľka stoličky Mária 

Vojta a Vratík

Vojta a Vratík

Posílám úplně první fotku z nových židliček - ještě ani nejsou přidělané kšíry :-)

Dle výrazů našich hochů je vidět, že si museli trochu zvykat, ale dnes - po 3 dnech - jsou v židličkách už moc rádi a vesele si po nich patlají...:-D Ještě malá poznámka pro zajímavost - když už máme takovéto přímé srovnání, tak jsme se doma shodli, že ten starší model se nám líbí malinko víc, i když u nového pultíku je zase praktičtější ten rantlík. Ale obě židličky super.

Díky a at' se daří

Festovi + Vojta a Vratik

Matouš

Matouš

Dostali jsme tip od známé, tak jsme koukali na festival mini a už nebylo o čem dále přemýšlet. Židličku jsme včera smontovali a je perfektní.

Přeji krásný den. 

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky