Recenze

Svačinka

Svačinka

Zasílám vám spokojeného syna na vaší chytré židli :)

Děkujeme a přejeme krásný den.

Anežka

Anežka

Židlička dorazila v pořádku, navečer ji manžel s Anežkou sestavili viz. foto). Následující den jsem ji vyfotila, ale Vašík plakal, tak to byla rychlovka.

Podsedák je též skvělý. Máme doma obdobnou jídelní židličku, kde podsedák je na suché zipy, ale otáčí se a po čase ani moc nedrží. Ten Váš je výborně vymyšlený a ušitý!

Děkuji za spolupráci a servis:-)

S pozdravem

Jana Kudláčková

Super podpora nohou

Super podpora nohou

Ze židličky jsme nadšeni, je velmi stabilní a vesele ji využívá i druhý, 18ti měsíční syn.
Super je hlavně podpora nohou - syn u jídla věčně stál, i když židli měl (točící).
Fotku staršího syna přikládám.

Hezký den

Renata Copple 

Paulínka

Paulínka

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú židličku. Naša Paulínka na nej sedí a papá v nej veľmi rada. A nám sa s ňou veľmi ľahko manipuluje, rýchlo a ľahko sa čistí, a jej design sa skvele hodí do nášho vidieckeho štýlu bývania. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

S pozdravom,

Katarína

Pěkně v zápřahu

Pěkně v zápřahu

Židličky jsou perfektní a moc slušivé. Už jsou využívány na 100% a pěkně v zápřahu. Zatím bez sedáků, jelikož děti se teprve učí jíst a taky ne vždy vše zůstane v bříšku. Syn je na to expert.

Ještě jednou velké díky za váš skvělý přístup. Moc si toho vážím.

Veronika Bird

Antoine

Antoine

Před necelým týdnem jsme spolu mluvily na Mini festivalu a dnes už náš Antoine krásně sedí v židličce. Pěkně se do ní vejde a dobře se do ní dává a vyndává i přes to, že je na svůj věk (12m) velmi vysoký a statný.

Děkujeme, doporučíme Vás rádi dál našim přátelům s malými dětmi.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu,

Alena

Spokojná dcerka

Spokojná dcerka

Stolička dorazila včera ráno. Musím konštatovat, že neviem, ako sme bez nej mohli doteraz fungovat. Konečne si jedlo užívame a nebojujeme s každou lyžičkou... A hlavne, konečne nemusím po každom krmení vysávat celý dom! Dcerka je v stoličke velmi spokojná, o čom sa možete presvedčit na priložených fotkách.

Ďakujeme Vám!

Salačovi

Prostě pohoda :)

Prostě pohoda :)

Konečně jsem se dostala k tomu, abych se podělila o zkušenosti s židličkou :)

Přestože jsem technický antitalent, sama jsem židličku hravě složila. Má úžasnou barvu a velmi kvalitní zpracování, je stabilní a má velký pultík, který pobere většinu jídla létajícího vzduchem :) Židličku jsme pořizovali hlavně proto, že se nám syn do plastové židle z Ikea nevešel. Chytrá židle se nastaví podle potřeb, takže už se nemusím děsit, jestli mi syn půjde z židle vyndat nebo ne... Prostě pohoda :) A největší bonus - židlička poroste se synem, takže žádný zbytečný "krám" do domu, který by byl jen na pár měsíců :D

Mějte se krásně a ať se daří!

Gábina Jiránková Novotná

Bětuška

Bětuška

Trochu mi to trvalo, konečně Vám posílám komentář a fotku naší Bětušky v židličce.

V židličce Bětka hoduje od svých devíti měsíců, krásně a pohodlně v ní sedí. Židličku máme nyní pět měsíců a jsme z ní stále nadšeni, jednoduše se přenastavujeme, čistí a je to krásný doplněk do interiéru. Moc děkujeme!

S pozdravem,

Lucie Haldová

Emička

Emička

Posílám recenzi a foto Vaší úžasné židličky.

Já, princezna Emička, jsem úplně nadšená z nové židličky Sedees, která je naprosto úžasná. Už se nemůžu dočkat, až budu sedět u stolu a psát domácí úkoly :-)

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za skvělý nákup.

Válková

Ellenka

Ellenka

Mockrát Vám děkuji za velice rychlé a perfektní vyřízení. A konečně také posílám už dávno slíbené fotografie.

Jsem ráda, že jsem Vaše stránky a židličku objevila, protože je naprosto skvělá a moc ráda Vás doporučuji i u známých:-) Důležité pro nás je, že Ellenka do ní leze a šplhá ze všech stran a židlička se ani nehne!!

Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky.

Jana

Mária

Mária

Krásny deň prajeme, ďakujeme veľmi pekne za rýchle dodanie stoličky.

Je veľmi krásna, hodí sa k nábytku. Dcéra sa teší, že má konečne kompletnú izbu. Môže si v kľude kreslit a hurá od septembra do 1.triedy.

Vaši spokojní zákazníci

Maminka Simona a majiteľka stoličky Mária 

+420 604 234 891  info@chytrazidle.cz
Hravé a zdravé sezení
pro mrňousky i velké školáky